Muse'dan Yeni Single: Psycho

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda Geijutsu tarafından 13 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Muse'un konserlerde çaldığı rifflerdendi şarkının ana riffi.Kişisel görüşüm origin of symmetry zamanlarındaki tadı vermiyor,ama fullmetal jacket hatırlatan klibiyle güzel olmuş.
   
  Zengin Muhendis ve erenkavukcu bunu beğendi.
 2. Muse severlerden biri olarak ben de yorumumu yapayım. Şarkıyı henüz çok çok çok içine kadar dinleyemedim son zamanlardaki yoğunluklardan dolayı ama riffler yine klasik Matt Bellamy riffleri gibi geldi. Bu kimine göre 'klişe' anlamı taşıyabilir ama bence çizgisinde gitmesi gereken riffler bu grup için ve bence önemli ayrıntılar. Cidden çok yüzeysel dinledim o yüzden emin değilim ama bassta chris biraz pasif gibiydi kendi stiline göre. Dominic pek bişeyler katmış gibi değil aynı bizim Dominic gibi geldi.

  Bunlar ilk izlenim şarkıyı biraz daha sindirince yine yorum yapmayı düşünüyorum. Ama genel olarak çizgilerinden düşmemişler gibi geldi ilk izlenime göre, Muse yine Muse. Muse seven birinin yine seveceği bir şarkı ( bence ) diye düşünüyorum. Hadi bakalım diğer şarkıları da heyecanla bekliyorum.
   
 3. Rahmetliyi nasıl bilirdiniz? İyi bilirdik... (Origins of Symmetry)
   
 4. tam bir muse parçası. gayet olmuş ama şaşırtan bir yanı yok. beni en çok şaşırtan yönü uzunluğuydu. bu tarz bir parçaya göre uzun tutulmuş ve olmuş bence sıkmadı. 2nd love'daki prodüksyonu, üzerine düşünülmüşlüğü o ince vokal detaylarını bu parçada duyamadım ama olmuş mu evet olmuş elbette. ben iyi not verdiysem muse üçlüsü bu gece rahat uyuyabilir.
   
  Geijutsu ve erenkavukcu bunu beğendi.
 5. Matt'i aradım söyledim hemen. Oo abi çok iyi ya orda da tutulduysak iyi dedi
   
  taureN, Geijutsu ve rockstar orhan bunu beğendi.
 6. Muse'ün yıllardır konserlerinde parça sonu/arası keyfe-keder çaldıkları riff'inin şarkıya dönüşmüş hali :)
   
 7. Önümüzdeki hafta yeni bir single daha geliyor. Ona göre rengi belli olur albümün. Ama bence güzel olacak gibi.
   
 8. 'reapers' ile -kişisel olarak- beklentilerimi fazlasıyla karşıladılar,konserden kalitesiz çekim olmasına rağmen.dediğin gibi haftabaşı çıkacak olan single'la belli olur albümün ne yönde yol alacağı.
   
 9. Roadhouse Blues 2015
   
  Geijutsu bunu beğendi.
 10. Diğer single geldi. Biraz Madness, Undisclosed Desires havası var. Radyo dostu bir parça olmuş . Rock havası çok yok . Cidden merak ettim bu albümün nasıl olacağını.
   

Bu Sayfayı Paylaş