Radical Noise

bundan yermisin bundan yermisin amanin gittim gaza geldim flütle çıkardım orayı he :D çok iyi grup(tu) önceki albümlerini dinlemedim ama daha sert olduğnu duydum en kısa zamanda almayı düşünüyorum

olmadı ama Make aWish daha iyi bir albümdü diğer albümleride güzeldi...Ama birleşebilirler gibi gözüküyoo.Kerem'e hastayım tanıştım mükemmel 1 insan...HARDCORE NOT DEAD...anti'lerde dağıldı ne dinleyelim biz artık...

yener demiş ki:
dört-beş sene önce make a wish albümü ile tanıdığım,türkiye'nin çıkardığı en sağlam hc gruplarından birisidir.

"14 More Reasons to Burn us Down" adlı,almanya'da çıkmış bir albümleri de vardır,bu albümde oldukça sağlamdır.Ankara'dan edinmek isteyen olursa,zıd'In yanında bir mekan var,ordan edinebilirler.

plan b,make a wish kadar tatmin etmese de,angry son yazdıkları en iyi şarkılardan birisi vallahi,keşke dağılmasalardı.

Ne güzel zıplamıştık İzmir konserinde seyirciyle bütünleşen iki grup:Antisilence ve R.N make a wish'te kopmuştuk hatta şarkıyı bana söylettirmişti.Keşke bir daha toplansalar ayaklansak bişeyler olumu acaba.Ama bir ara toplanma konseri vermişlerdi

izmir de olanlar eleman ilanımızı göreceklerdir radical noise un plan-b albümünün kapağı arka planımızı süslüyor işte hard core la yanıp tutuştuğumuzu gösteriyoruz çok dehşet bir şey oldu güvendiklerime özel mesajla gönderebilirim çünkü cep telefonlarımız var

yaw pedro loco'yu emre'mi unutmak mümkünmü?Ne manyak yazılar yazardı be.zaten kırdığı bagetin haddi hesabı yok.izmir'de konsere gidenler bilirler deli gibim eğlenmiştik zaten göl gazinosunda sahne yok.iç içeydik kerem'le felam yane..

fofay demiş ki:
Ne güzel zıplamıştık İzmir konserinde seyirciyle bütünleşen iki grup:Antisilence ve R.N make a wish'te kopmuştuk hatta şarkıyı bana söylettirmişti.Keşke bir daha toplansalar ayaklansak bişeyler olumu acaba.Ama bir ara toplanma konseri vermişlerdi
abi o konserde sen de mi vardın harikaydı en cok gaza geldigim konser bi de 2 sarkısını biliyodum toputopu pogo esnasında hiç tanımadıgımız bi eleman arkadasın gözlugunu kırmıstı arkadas kor olarak devam etti konsere acaba o eleman senmiydin??
bi de bingolun neresinden kiğıyı bilirmisin???

ya arkadaşlar lütfen susun :( böyle bir konserden haberim yoktu ne zamandı türkiyedeki en sevdiğim 3 gruptan ikisi izmir de konser veriyor ve benim haberim bile yok inanmıyorum :(

bazen'in üstüne parça tanımam. adamlar türkiyede tekti ya. umarım yeni radical noise'lar gelirde seve seve dinleriz. ama onların yerinin dolacağını sanmam çok yazık oldu...

Türkiye de hardcore grubu yokmu diye aranırken, bulaşıkçı bir arkadaşım al sana 'angry son' dedi. Nu- metal ve hardcore u karıştıran insanlar için türkiyede ki en iyi örneklerden biri Radical Noise bence. Ve böyle bir grubun 'bazen' gibi bir şarkı yapması ayrı bi olaydır benim için. dağılmaması gereken bir grup

radıcal noise yeni keşfettiğim bi grup. kaseti elime ilk aldığımda daha dinlemeden grubun kalitesini anladım . gerçekten çok iyiler.izmirde bi konser vermişler galiba bi daha gelirlermi :?: [/i]

Geri