Radical Noise

muxo06 abi beee!!! sen uzaydamı yaşıyon adamlar dağıldı... biz nerdeyse ağlıcaz burda sen yeni albümden bahsediyosun..... ama ağzından bal damlıyo........ ;) ;)

tük punk forumunda birisi tarafından yazılmış bi yazı gördüm:

''türkiye'nin efsane hardcore/punk gruplarından olan Ask It Why, Necrosis ve Radical Noise ağustos veya eylül(daha yüksek ihtimal olarak görünüyor) ayı gibi bir konser verecekler istanbul'da...kesinlikle kaçırılmamalı''

eğer bu doğruyssa kesinlile kaçırmayın....................

davulcuolmakisteyenadam demiş ki:
fofay demiş ki:
Ne güzel zıplamıştık İzmir konserinde seyirciyle bütünleşen iki grup:Antisilence ve R.N make a wish'te kopmuştuk hatta şarkıyı bana söylettirmişti.Keşke bir daha toplansalar ayaklansak bişeyler olumu acaba.Ama bir ara toplanma konseri vermişlerdi
abi o konserde sen de mi vardın harikaydı en cok gaza geldigim konser bi de 2 sarkısını biliyodum toputopu pogo esnasında hiç tanımadıgımız bi eleman arkadasın gözlugunu kırmıstı arkadas kor olarak devam etti konsere acaba o eleman senmiydin??
bi de bingolun neresinden kiğıyı bilirmisin???
O konser unutulmaz bence bu arada şu an Antalya'dayım eylül'de Bingöl merkez oradan kiğı'yada gidicem.walla benim arkadaşımın gözlüğü kırılmıştı ama o konserde herkesin gözlüğü kırılmıştı yane hatta benim hatırladığım gözlüğün camıyla uğraşan 3kişi gördüm ben birisi benim kör dostumdu. :LOL: Bu arada R.N hala unutulmadı unutulmazda

hatta konser izmir'deydi göl gazinosundaydı bilenler anımsar konserlerin yapıldığı tek yer.hatta planB ha çıktı ha çıkacak günleriydi.bence bişeyler olsun ve ülkenin en iyi müziğini yapan adamlar birleşssinler.hatta antisilence'da birleşsin.son olarak angry son dinleyerek gideyimsss bari.bu arada falldown gayet iyi gidio tebrikler yani.doğu'dada patlama olujakmış yakında bu müzik tarzı hakkında.zazaca hardcore/punk :)

harbiden yaa color of hate çok sıkı.ama o anathema konseri öncesi olan kayıt.bence hepsi süper ama en iyileri make a wish,burn a fire,joy,angry son bunlar sadece favori olanlarım bunları duyunca dayanamam zıplarımsss walla.

bide bunların make a wish den önce ask it why grubuylan bi sipliti var ordaki şarkılarda bayaaa sıkıdır tavsiye ederim... ask it why da sıkı gruptur.......

yolcu demiş ki:
Ben Uyan adlı parçasını çok beğenmiştim. Ayrıca melodiler gayet Türk müziğine yakın olduğu için biraz faklı, yani özgün bir hava veriyor. Make A Wish ve Plan B albümleri elimde var ve her iki albümde de uzun uzun enstrumantal tarzı birer parça var, bir tek onları ne diye oraya koymuşlar onu anlamadım. Yani bence gereksiz. Tabii kendi düşüncem.

Bir de Rapor2 diye bir hiphop grubuyla Çiz diye bir parçaya imza atmışlardı. Söz Rapor2 Müzik Radical Noise'du sanırım. Bu parça Radical Noise'un albümlerinde yok ama Rapor2'nin albümlerinden birinde bulabilirsiniz. Maalesef hangi albüm olduğunu bilmiyorum. Zaten Uyan parçası da hiphop tarzına yakınlıklarının bir göstergesi. Ben şahsen Çiz parçasını hardcore ve de hiphopu bir arada görmek isteyenlere şiddetle tavsite ederim.

Meraklısı için link:
http://oguzerkol.sitemynet.com/Gruplar/id8.htm
http://www.hammermuzik.com/radicalnoise/tr/1_index.htm

Ben de bir ara web sitelerinden birinde grubun dağıldığını okumuştum, nerdeyse bir bir buçuk sene oldu halbuki! Kendi siteleri de PlanB albümü çıkışından beri yenilenmemiş zaten.

Bu arada Hammer Müzik kendi sitesinde birkaç mp3 vermiş, aralarında Çiz parçası da var:
http://www.hammermuzik.com/radicalnoise/tr/mp3.htm

Sıkı grup(tu), hayata biraz faklı baksak da beğeniyorum.

selamlar bu arada ben oguz erkol oluyorum ismimi google da aratıp burda bulunca baya şaşırdım neyse onceden yaptıımız site idi şimdi http://www.new-metal.net Türkiye'nin tek numetal istesi
ee radical noise de ii grup yakında tasarımı deiştiricez bi de ben o grupla nasıl iletişime geçebilirim

bu arada sıkı kaynaklı haber birleşiyorlar diye bir duyum aldım umarım doğrudur.Ama antisilence artık hiç yok :( neyse umarım t.c'nin en sıkı hc grubu geri döner diye umut ediyorum.

arkadaşlar daha önce eylülde konser vereceklerini yazmıştım.... o konser iptal olmuş radical elemanlarından biri çıkamayacaklarını sölemiş....acayip üzüldüm..... :cry:

Geri