Profil Mesajına Karşıydım. ;)

'Forum Meydanı' forumunda devastator tarafından 18 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. Profil mesajı saçma bir uygulama bence. Karşıyım.

Son düzenleme: 20 Mart 2015
    AykanKK, patlakkulak ve Oguz92 bunu beğendi.
  2. Ayarlarda olması lazım profil mesajlarını kapama gibi birşey.

3. Neden abi? Başlıkların içinde, başlıktan bağımsız cümleler yazıyor isteyenler.Ben de genelde yazmam mesela. bugün çok sinir olduğum bir genelleme oldu. Onu yazdım. Kimi arkadaş ilanlarını yazıyor. Kimi derdini yazıyor. Kimi de komik şeyler paylaşıyor. Bence farklı bir renk katıyor sayfaya

4. Bence forumun mantığına ters. Forumda herşey için ilgili başlıklar var. Yazmak isteyen başlık açsın veya var olan başlığa mesaj atsın. Al sat yapanlara uplamaya alternatif olsun diye kullanılıyor çoğunlukla. O da bir nevi kural açığını değerlendirme.

5. Selçuk abi senin "profil mesajı yazamıyorum" başlığına dönüş olmadı sanırım yönetim tarafından?

mustaine1 ve devastator bunu beğendi.
  6. Evet. Bana yar olmayan kimseye yar olmasın diyorum. ;) @replicant duyar herhalde.

tothestars bunu beğendi.
  7. devastator bunu beğendi.
  8. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    Vallahi benim elimin uzanmadığı bir nokta profil mesajları. Forumlarda hadiseler varsa uçayım geleyim ama:)

devastator ve Can Temtek bunu beğendi.
  9. Rahatsız ettim ağabey, kusura bakma o vakit :)

devastator ve diabolique bunu beğendi.
  10. Neden ama?

11. Ben gıcığım.

1nsane bunu beğendi.
  12. Anladım. Peki neden gıcıksın ? :=)

13. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    Sanırım profil mesajı yazamadığı için:)

Kutay_ bunu beğendi.
  14. Her türlü ayrımcılığa ve fırsat eşitliğinin engellenmesine karşı olduğum için.

15. pastel ve devastator bunu beğendi.
  16. Takas olur mu?

taureN bunu beğendi.
  17. Takas candır

devastator bunu beğendi.
  18. Ya profil mesaji olayi alisveris yapilan kisilerin duvarina birakilacak feedback olarak da ayrica kullanilmali!! Bir alisveris aninda o kisinin profilinden hemen bakalim nedir ne degildir??

19. Profil mesajı gereksiz bir uygulama. Mesela benim profilimde öyle bir özellik yok. Demek ki gereksiz.

AykanKK ve aimlessmentality bunu beğendi.
  20. Rabbimden sendeki huzurun aynısını bana da vermesini diliyorum. Ben de böyle meselelere takılıp kafa yorabilecek zaman bulabilmek istiyorum.

braveblood bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş