Nokta (Soft Rock, Funk) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda zorknemesis tarafından 25 Eylül 2006 tarihinde açılan konu

1. Grup 2006 yılının Eylül ayında kurulmuştur. Güzel müzik yapmayı ve kalitesiz müziğe nokta koymayı hedefleyen grup 4 kişiden oluşmaktadır.

Vokal / Klavye: Fırat Akarcalı

Elektro Gitar: Adilcan Akcan

Bas Gitar: Can Bayraktar

Vurmalı Çalgılar: Erman Erdoğan

2. İlk Konserimizi 27.09.2006 Çarşamba Günü If Performance Hallda veriyoruz. Saat 21.00 de başlayacak konserde Giriş ücretsizdir. Herkesi Bekleriz.

3. Merhaba Adilcan ve Erman ( Tanıdığım İçin İsimlerinizle Hitab Edeyim Dedim :) )
    Bu yeni grubunuzda başarılar ; isim afiş ve sadelik durumundan 10 numero.Çok pratik ve akılda kalıcı , afişe de bi baktım ki aslında güzel bir yaratıcılık var :D

Grubun İlk Konserinde Başarılar 8)

4. Başarılar gençler :)
    MG

5. yorum için teşekkürler konsere bekleriz.....

6. if performans hall'e carsamba günü 21.00 de herkesi bekliyoruz..

7. Teşekkürler. Çarşamba günkü konsere de bekleriz :)

8. Arkadaşlar başarılar diliyorum.Konserinizde umarım iyi geçer.Gelemeyeceğim ben bkz. 18 yaş :p . Başarılar konserde de görüşmek üzere...

9. Teşekkürler :) Ama Ctesi günü Dip Bardaki Konsere beklerim :D

10. İşte onu kaçırmam ona gelirim :) .Kolay gelsin..

11. Valla osiristeki müziğinizi yapacaksanız sadece destek verebilrim pek hoşuma gitmio tarz ama bi de ben iboyu özledim nerde olduğunu bilen varmı gelsede bi çay ısmarlasam ona nese yolunuz açık olur inşallah

12. İbo kayboldu bizde bilmiorz okuluyla uğraşıo...

Bu tarzın yanında her zaman Dream theater coverlarına yer vereceğiz yakında besteler gelio... :)

13. adilcan ben işin kötüsü dream theater da sevmem ama söz senin hatrına konserinize gelcem bi tane hem benim ulaş gibi 18 yaş sorunumda yok

14. Başarılar Adilcan'cım:) Umarım bu sefer daha uzun ve daha basarılı olursunuz.

Bu arada ilk konser için bizi 3 yıl bekletmeyin:)

15. Ehehe tabi iyi çalışmak lazm :p

16. kts

kts

106
    0
    300
    basarılar beyler... cumartesi gunu gorusuruz...

17. Herkeze yorumlar için teşekkürler yarın akşam if e herksş beklioruzzz:):)

18. Bir Konser Haberi Daha

Nokta Ve Patetik İdea 30 Eylül Ctesi Günü Dip Barda Sahne alacaklardır.
    Kapı Açılış 14.00
    Giriş: 7.5 Ytl + bir içecek
    18 Yaş Sınırı yoktur...

Herkesi Bekleriz :)

19. oooo buda baya eğlenceli olacak diğer çıkan gruplarada başarılar diliorumm

20. Herkes davetlidir...

Bu Sayfayı Paylaş