Nokta (Soft Rock, Funk) - Ankara

Gelen Herkese Çok teşekkürler sanırım maç olması dolayısıyla içerisi biraz boştu. İlk başta çıkan sorunlara rağmen konser umduğumuz gibi geçti. Emeği geçen herkese teşekkürler...

eet.. seyircii eksiği fasla olsada guzel bi geceydii .. kutlarım hepinizi!!
Ama bikac elestrii yapıcaam; ilk basta grupca metronom sorunu hissettim bn! bu gerek gecişlerde gerekse nakaratta olsun hissedilir düzeydeydi! onun dısında Vokalde bazı zorlamalar olduu sesi inceye cekerken yada çığlığımsı yerlerde!Ancak bunlar calısaarak duzelmicek seyler diil tabiki.. biras zmana ve çalışmaya bakıo hersey!bunları minimum a indirdiinizz surece hersey daa guzel olucaktır! ben beğendiim ..ama hepimizin olduğu gibi calısmamız gereken cok sey var!

haa unutmadan Lovesong coverı Hoş olmuş ;)

Başarılar..

yorumun için saol evet bende farkettim ama ben benden kaynaklanan kısmını açıklayayım sahne içerisinde sadece çaldığım davulu duyuyordum çünki monitörümde arıza vardı galiba ve hiç bişey anlamadım çaldığımdan zorlandım baya tabiki onun dışındada srounlarım oldu dediğin gibi çalışılarak düzeltilecek bişey gelen herkese çok teşekkürler:p:p

Kesinlikle mükemmeliz demiyoruz orkun tabi daha çok yolumuz var bunlar ilk adımlar umarım ileride bu problemlerin giderildiğinide yorumlarında görürüz yorumların için teşekkürler :)

zorknemesis demiş ki:
Bir Konser Haberi Daha

989_1159301153.jpg

Nokta Ve Patetik İdea 30 Eylül Ctesi Günü Dip Barda Sahne alacaklardır.
Kapı Açılış 14.00
Giriş: 7.5 Ytl + bir içecek
18 Yaş Sınırı yoktur...

Herkesi Bekleriz :)

bu arada tekrar hatırlatayım dedim bugun saaat 16.30 dan sonra dipte sahnede olacağız herkesi beklerizz efendimm

Burakçım vokalimiz değişti bassçımız değişti ve farklı olarakta gruba klavye geldi. (vokalimiz hacetepe konservatuarda piano bölümü öğrencisi klavyenimizde o oluyor :p)

eskişehir bursa istanbul gezelim yaa
Tüm Türkiye görsün bizi :p
bu arada gelen dinleyen herkese teşekkürler biz sizi siz bizi çoşturdunuz tekrar görüşmek üzere

abi hepiniz ciddi superdiniz sayenizde suan cenemi hissetmiorum:) mikrofonda sorunlar oldu elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım erman sen süperdin saclar felan:) dier dawulcu arkadastan imza istedim ama orcn 1milyon dedi :D

Geri