Nokta (Soft Rock, Funk) - Ankara

teşekkürler can bi konser verelmde gel bekleriz eheh :) bu arada bi bestemizin kaydı çok yakında gelio süprizlerde candan gelio hadi görüşürz :D

gerçekten çok beğenerek dinlediğiz gruplardandı. Aynı sahneyi ilk kez paylaşmanın mutluluğu içindeyiz. "it's my life" ise benim favorim şarkım oldu onu da ayrıca belirtmeyi isterim...

inanıyorum ki nokta ile biryerlere geleceksiniz arkadaşlar. Hepinizin yolu açık olsun, Drednat grubu adına başarılar dilerim.

Konserde gösterdiğiniz güzel performans için teşekkür ederim..Adilcan sanada ayrıca yardımların için ;) Ellerinize sağlık teşekkürler başarılar...

Bu arada Grup Resimleri:

noktajwu5.jpg

geçen gün konserde dinlediim we sahne performansına hayran kaldıım bi grup! :D arkadaşlar gerçekten tüm şarkıları dinlerken hepsinde ayrı bi duygu;coşku yaşattınız; ellerinize sağlık...;) love song gibi bi şarkıyı doğum günüm itibariyle bana armağan ettiiniz için de ayrıca çook teşekkür ederim:) bestenizi de dinledim çok temiz bi kayıt olmuş. sözler, ataklar bence profesyonelce. bol konser bol başarı dileklerimle..:))

özgecim yorumun için saol grubu beğendiğine sevindim inşalah bir çok konserde birlikte oluruzzz çok zevk aldık o gün çalmaktan kaydı beğenmende sevindim kendine ii bak.....

süperler hepsinin ayrı bir güselliği var bu güsellik birleşince ortaya muhteşem praçlar çıkmış tebrik ederim efenim sizleri BRAVOO

Geri