450 Tl Bütçem Var Hangi Elektro Gitari Önerirsiniz ?

'Elektro Gitarlar' forumunda mangalar3 tarafından 23 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. iyi günler arkadaşlar. elektro gitar almak istiyorum ne önerirsiniz acaba ?=

2. 2. el için birşey söyleyemem, çok uygun fiyata güzel gitarlar denk gelebiliyor takip etmen lazım. Sıfır dersen de SX telecaster ve stratocaster lara bir bak derim.

3. tarzın önemli ?

4. ibanez grg170dx iyi gider bence, piyasayı dolar arttıktan sonra bilmiyorum ama ikinci el bi tane bulursun o fiyata. klasik başlangıç sayılır.

5. ibanez gax30 a bakmanı tavsiye ederim 2 senedir kullanıyorum beni yarı yolda bırakmadı. merak ettiklerini de sorabilirsin :)

6. Tabiki ilanlarimda ki sx :) 250ye birakcam..
    aa dur ya fiyatini indiriyim onun. Herkese sevgiler :)

7. tarz demiş bi arkadaş. ben daha çok heavy metal düşünüyorum fakat devamlı klasik ve akustik çaldığımdan hem kendimi geliştirmek istiyorum klavyesinde hızlanmak istiyorum hem de zevk almak istiyorum .

8. 2. el de bazı sorunlar çıkıyor bilmiyorum temiz bulsam alacağım fakat bulamadım

9. Ibanez GRG170DX sıfırı 900 tl :D

10. dostum hangi gitarı alacağına dair bişey söylemek istemiyorum ama madem hiç elektro çalmadın sabit köprü al floyd rose alma yoksa tel değiştirirken yükseklik ayarlarken akord ederken çok zorlanırsın şimdiden hayırlı olsun gitarın..

11. Epiphone LP100, Cort HSS strat (başlangış gitarı, orta seviyeye dek gider. Modeli gelmedi aklıma, biri yeşillendirsin hele), bazı ekonomik HH Cortlar, düşük model Ibanez, Jackson falan bakınabilirsin bu bütçe ile. (Hatta az daha sabır ve bütçe ile ikinci el RG Ibanez bile düşer de Floyd Rose denilen sistem başlangıçta başa bela olabiliyor) Çevrende az çok işbilir adam varsa ikinci el almaktan çekinme.

Çekinme de, neye bağlayıp çalacaksın? Amfin olmasa da en azından bir ses kartın ve iyi kötü programın var mı? Varsa sorun değil, geç bu soruyu.

12. Amfi alinacak tabii kh ben gitar için 450tl dedim

13. Tavsiyem çevrende gerçekten gitardan anlayan birisiyle gidip deneyip almaktır. Bir de bu forumdan gözüne kestirdiğin bütçene uygun gitarları link vererek buraya as konuya hakim üyeler seni en kısa zamanda gitar sahibi yaparlar.

14. 2 .El 10 dan fazla gitar almışımdır bende bilmiyorum. Nasıl sorunlar çıkıyormuş aydınlatırmısın bizi ?

15. O parayla sıfır gitar almayı düşünme çöpe atmaktan başka bir şey yapmazsın. Bence 600TL gibi bir para ayarla orta seviye bir ikinci el gitar al derim.

16. Merhaba 3 öğrencim GRG170DX kullanıyor, ikisini 350 400 TL ye ikinci el beraber aldık. Gitarları sürekli ben de çalıyorum, heavy metal ve hızlanmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsin.

17. Bana da o ibanezin 2.elini bulabilirseniz link atabiliseniz sevinirim

Bu Sayfayı Paylaş