LayLayLom Müzik

arkadaşlar diğğer başlığın başına gelenler bu başlığında başına gelmesin ağzımızı bozmadan ve düzgün bir şekilde tartışalım. başınızdan geçen olayları anlatalım. çünkü bu şirket hakkında herkesin söyleyecek bir şeyi olduğuna inanıyorum. zaten diğer başlıklarda bunu göstersi.

bakın lütfen seviyeli ve iftira tarzı değil düzgün eleştiriler ve olaylar alalım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yöneticilerimizin ve mod arkadaşlarımız dediğine göre hakaret yüzünden kapatılmış bu başlık. lütfen hakaret etmeden tartışalım...

http://freerock.talkthis.com/ a 40 kadar katılımıc ile düşüncelerimizi paylasıyoruz.burada en ufak bir sözden dolayı baslığın kapatılması olası.eğer bu olaydan haberi olmayanlar varsa lütfen onlarla bu konuyu paylaşın.destek olmak için http://freerock.talkthis.com/ a üye olun lütfen.burada korkarak tartısmayın.laylaylomun adamı gelir yazar küfürlü mesaj baslık kapanır burda.o yüzden hiç uğrasmaya değmez.

benim anlamadığım sizin neyi tartıştığınız. gidin bir örnek bir metin hazırlayın, bu adamların distributorlüğünü yaptığı şirketlere birer mektup atın, kar marjları mı yüksek, teknik servisi mi yok şikayetiniz neyse anlatın, o zaman somut bir adım atmış olursunuz. bu şekliyle anılarınızı paylaşmaktan öte işe yarar ne yaptığınızı pek anlayamıyorum.

bilmeden konusmak da secks in yaptığına denir.biz zaten bu metni olusturmak ve katılımı arttırmak için fikir alısverişinde bulunuyoruz.sonucta daha cok kişi daha cok güç demektir.iblmem anlatabildim mi ?

secks dedigi bir secenek, yapilir mantiklica ama ne kadar basarili olur yada marka ne kadar ilgilenir o ayri konu. Ama bu magazanin yaptiklarini, attigi kaziklari burada anlatipta oradan alis veris yapacak arkadaslari uyarmak ve dolayisiylan kazik yemekten korumak is yeri icin daha büyük yaptirim ve mali bir kayip. Bu sebelenki basliga tepki gösterdiler diye düsünüyorum.

slm

müzik mağazalarının tekelcilikleri var yani bi marka sadece bir dükkanda satılıyor haliyle satıcıda başka yerden alamayacağını bilerek istediği fiyata satıyor bu normal bence anormal bu fiyatları kontrol eden bir mercinin olmaması. rahmetli "Özal" sağ olsun serbest piyasa işte :idea: :( .
bence burda yapılabilecek şey seviyeli ve düzgün bir üstlüpla herkezi bilinçlendirmek.ne yazıkki bilinçsiz tüketici çok. hepimiz ilk gitarımızı alırkan mutlaka kazık yemişşizdir.burda nekadar paylaşırsak okadar insan bu fiyatlara bakış açısı değişecektir.mesala yapılabilecek şeylerden birtanesi de gitar alacak fakat bu işten anlamayan arkadaşlara gönüllü refakat etmek olabilir.mağazaların distribütörlüğünü aldıkları markalara bir şikayet maili atmak olabilir. mail sayısı nekadar çok olursa okadar dikkat çekecektir. tabi irtibarına önem veriyorsa.. herkeze saygılar...

Yıllardır tünele gider gelirim, geçtiğimiz cumartesi hayatımda ilk defa laylayloma girdim, girmemle çıkmam bir oldu. Kasanın orda duran adamın öyle bir bakışı vardı ki arkadaşla tırstık direk bozuntuya vermeden çıktık gittik :LOL:

Önceki silinen basligi bastan sona takip edememistim. Az önce üsenmedim bastan sona okudum. Asagidaki alinti, site kurucusuna ait

Ayırca bu hakaretlerinizden dolayı ilgili firma sitemizi mahkemeye verip kapattırırsa kazanan siz değil o şikayet ettiğiniz firma olur. Umarım farkındasınızdır. Kendilerinden başlık kapatılmazsa yasal işlemin başlatılacağını söyleyen bir mail aldım az önce o yüzden söylüyorum. Ancak buna rağmen bilgi/tecrübe paylaşma özgürlüğüne müdahele etmemek adına başlığı kapatmıyorum şu an için. Seviyesiz mesajların
devam etmesi durumunda başlık tamamen kapatılacaktır.

Bu baskiylan sansüre zorlamaktan baska birsey degil.

Ayrica bu tür elestiriler alan düzenli yönetimi olan bir isletme, ilk önce kendine bakmali ve yaptigi hatalari düzeltmeye calismalidir.

cavo demiş ki:
bilmeden konusmak da secks in yaptığına denir.biz zaten bu metni olusturmak ve katılımı arttırmak için fikir alısverişinde bulunuyoruz.sonucta daha cok kişi daha cok güç demektir.iblmem anlatabildim mi ?

hırsla ne yaptığını bilmeden sağa sola kafa atmak da senin yaptığına denir benim lügatımda. biraz kafanı kullanırsan söylediklerimin seni yermek için değil, yol göstermek için olduğunu anlardın. neyse devam edin bildiğiniz gibi.

kapının önünde dikilip gerlenlere kaş göz işareti yapalım,Türkan Şoray'ın Sultan filmindeki gibi "ı ııııı","givmeyin demis de olabiliv,dememiş de olabiliv.."ne severdim bu filmi be.peheyt..

benim laylalom.a giden bir arkadaşım pedal almak istediğini yani analog pedala geçmek istediğini zoom gfx5 ten artık memnun olmadığını söyledi. pedal olup olmadığını sordu.
adamın cevabı gfx5 i bırakıp anoloğa geçmek salaklıktır. yorumsuz. ha nerde yaşandığını da söyliyim.

eskişehir laylaylom şubesi.

acaba diyorum gizli kamerayla falan dalsak butun dediklerini kayıda alsak nolur.

bende eski grubumla izmir deki laylaylom a gitmistik studyo icin tabi o sirada bosmus orasi(bizde o siralarda bos buldugumuz studyo ya giriyorduk genelde) neyse icerde calisan tek sey bateriydi gerisi resmen dokuntuydu amfilerden ses gelmiyor ve mikrofon bazen ses vermiyordu ondan sonra hic ugramadik oraya ve su an baska grubum var onla da hic oraya gitmedik

Not= bu bahsettigim olay aralik 2005 te yasanmistir

Laylaylom hakkında yaşadığım bi olayı paylaşmak istiorum sizle. 2 sene önce 2004 ağustos aylarında oldu bu olay:

Gitar alıcaktım, Tünelin hemen çıkışındaki Laylaylomda, vitrin de Epiphone Les Paul Goth gördüm, zaten bu gitarı almayı planliıodum hemen girdim içeri çaldım denedim, Ne kadar dedim 650 euro ama nakit verirsen 600 euro yaparız dedi. Neyse eve geldim. Arkadaşım garaj da bi ilan görmüş epihone les paul goth ilanı, hemen bana haber verdi. satan kişi 350 dolara satiodu gitarı. Avusturya'ya okumaya gidecekmiş acil satması gerekiodu. Ben de ok aliorum ama görebilir miyim gitarı dedim. Kendisii şöle cevap verdi: "Tünel karşısındaki Laylaylom'da duruo vitrinde orda görebilirsin" Ben şaşırdım tabi, e dedim daha dün ordaydım bana o gitarı 0 die 600 euro fiyat verdiler dedim. O da şaşırdı. Nasıl olur dedi ben onlara bakım yapsınlar ve satabilirlerse de o 350-400 dolar civarı satsınlar die bıraktım. Ertesi gün çocuk direk gitti aldı gitarını ve bana getirdi, ben de parasını veridm. hatta 320 dolara aldım.

secks demiş ki:
cavo demiş ki:

hırsla ne yaptığını bilmeden sağa sola kafa atmak da senin yaptığına denir benim lügatımda. biraz kafanı kullanırsan söylediklerimin seni yermek için değil, yol göstermek için olduğunu anlardın. neyse devam edin bildiğiniz gibi.

dostum sana kızmak için yazmadım o yazıyı.benim demek istediğim zaten biz senin önerini gerçekleştirmeye calısıyoruz.hırslı sağa sola kafa atmıyorum.sen yanlıs anlamakta diretiyorsun.

NeroKing demiş ki:
Laylaylom hakkında yaşadığım bi olayı paylaşmak istiorum sizle. 2 sene önce 2004 ağustos aylarında oldu bu olay:

Gitar alıcaktım, Tünelin hemen çıkışındaki Laylaylomda, vitrin de Epiphone Les Paul Goth gördüm, zaten bu gitarı almayı planliıodum hemen girdim içeri çaldım denedim, Ne kadar dedim 650 euro ama nakit verirsen 600 euro yaparız dedi. Neyse eve geldim. Arkadaşım garaj da bi ilan görmüş epihone les paul goth ilanı, hemen bana haber verdi. satan kişi 350 dolara satiodu gitarı. Avusturya'ya okumaya gidecekmiş acil satması gerekiodu. Ben de ok aliorum ama görebilir miyim gitarı dedim. Kendisii şöle cevap verdi: "Tünel karşısındaki Laylaylom'da duruo vitrinde orda görebilirsin" Ben şaşırdım tabi, e dedim daha dün ordaydım bana o gitarı 0 die 600 euro fiyat verdiler dedim. O da şaşırdı. Nasıl olur dedi ben onlara bakım yapsınlar ve satabilirlerse de o 350-400 dolar civarı satsınlar die bıraktım. Ertesi gün çocuk direk gitti aldı gitarını ve bana getirdi, ben de parasını veridm. hatta 320 dolara aldım.

sonra kazıkci deyince hakaret ediyorsun diyorlar.bu insnaların kişiliklerinin ortaya koyulduğu en güzel örneklerden biridir bu.

Geri