Tuşe! (Rock) - Ankara

Öncelikle yorumların ve eleştirin için teşekkür ederiz...Aslında programa göre son çıkacaktık ama özel bir durumdan ötürü, zaman probleminden ilk olarak çıktık.
Müzikle kalın.

Konserde pekçok kez belirtmeme rağmen forumda da yazmazsam içimde kalacak diye düşünmekteyim...Çok ama çok başarılısınız...Bijen için birşeyler söyleyeyim diyorum, söyleyemiyorum,lakin konserde de ağzım açık dinledim..Çok başarılar,sevgiler :D :D

evdeki_ses demiş ki:
Konserde pekçok kez belirtmeme rağmen forumda da yazmazsam içimde kalacak diye düşünmekteyim...Çok ama çok başarılısınız...Bijen için birşeyler söyleyeyim diyorum, söyleyemiyorum,lakin konserde de ağzım açık dinledim..Çok başarılar,sevgiler :D :D

gerçekten gitarist abimiz (adı bijenmiş dün öğrendim ) gerçekten harikaydı.

Tüm grubu tebrik ediyorum. Çok başarılı... Bijen'im soloların sırasında bazen gitar o kadar az geliyordu ki, duymakta zorlandık.. Ancak yine de çok keyifli, çok başarılı bir sahne sergilediniz... Gökhan'ı bizzat tebrik etmiştim zaten... Elinize, yüreğinize sağlık...

gördüğüm "en profesyonel amatör grup"tu sanırım. hepinize teşekkürler, tebrikler, başarılarınızın devamı :) görüşmek üzere...

Arkadaşlar güzel düşünceleriniz için çok çok teşekkür ederim.Yeni tanıştığım dünya tatlısı deja vu elemanlarına birde burdan elinize ,ağzınıza sağlık demek isterim.Korkuluk ise ,iki elamanının(Harun,Ali) dostluğunu uzun zamandır bildiğim diğer elemanlarıyla yeni tanıştığım ama muhteşem insanlar olduklarına inandığım müzisyenlerden oluşan bir grup, çok saolun beyler.

Derinaltı grubuna ise inanın diyebilecek birşey bulamıyorum; arkadaşlar bu acı haber için başınız sağolsun.Umuyorum bu acı günleri atlattıktan sonra birlikte daha nice güzel konserler,organizasyonlar yapacağız.Saygılar ve sevgiler bütün Derinaltı grubu elemanlarına...

Tushe, gercekten cok iyisiniz, 6 Mart'ta Saklikent'teydim. Benim icin cok guzel bir kesif oldu, ilk defa izledim sizi ve buralarda boyle bir grup izleyebildigim icin kivanc duydum. Repertuariniz bence hard rock alaninda harika ve performans olarak zorlayici ama basariyla hakkindan geldiniz, hepinizi ayri ayri tebrik ederim. Ankara'da Whitesnake, Queen gibi iyi gruplarin sarkilarini canli dinleyebilmek kizgin kumlardan serin sulara bir yolculuktu benim icin:) Vokalistinizi Yolcu Bar ortamindan taniyorum, onun Purple Rain'e vokal yaptigi siralarda ben de cumartesileri calan HayalMeyal'in gitaristiydim. Geri kalan elemanlari ilk defa izledim, hepinizi samimiyetle tebrik ederim. Saklikent'in cok ciddi mimari akustik problemleri var, ses duzeni iyi olmasina karsin mekanin cok buyuk oldugu ve onlem alinmadigi icin mimaride "hamam ekosu":) olarak tabir ettigimiz durum gayet rahatsiz ediciydi. Baska bir yerde ilk firsatta tekrar izlemeye calisacagim. Herkese sevgiler, saygilar.

valla çalalım ikisinide yaw :)gerçi bu hafta dream theater scenes den kastık zor gibi salıya ama özellikle extreme'i süper zevkle çalarım yada çalmaya çalışırım ,süper :)

ilk kez saklıkentte dinledim tushe yi çok iyiydiniz tebrik ederim...gecenin en iyileri olduğunuz açık...
salı günleride imkan oldukça sizinle olacağız umarım...

Tushe süper bir dream team.

Yarın mutlaka izlemek istiyorum, belki vokalistinizle konuşma fırsatım da olur böylece, cumartesi gününün en iyi grubu olarak headliner tadında en son çıkmalıydı bu grup bence, bu güzel konserlerin devamı dileğiyle..

tushe ;butun angarya grubu olarak sizlere hayran olduk saklıkenttekı performansınız superdı..basarılar ve iyi çalışmalar diliyoruz...

Mike'cım çok teşekkür ederiz,elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Umarım bizde sizi birgün izler tanışırız görüşmek üzere sizede iyi çalışmalar.

Tushe olarak 14 Mart Pazar Günü Limon Bar da Düzenlenecek H.Ü. Gıda Müh. Partisinde sahne alacağız herkesi bekleriz. Saat 20.30 gibi çalmaya başlarız sanırım.

ben bijen hakkında çok iyi şeyler duydum ne diyim... bi gelip izlemesi kaldı... hadi gitarı geçtim prof. dr. gibi sıfatları varmış... (wallaben barışın yalancısıyım:p)

2 Nisan'da Saklıkent'te
Deja_vu
Derinaltı
Chilekesh ile birlikte sahne olacak olan
Tushe dostlara basarılar diliyorum. Sağolalım,sağolun arkadaşlar, varolalaım! :) Nice birlikte nice grupla birlikte :)

Geri