Tuşe! (Rock) - Ankara

limondan geliyorum, 11 buçuk olmuştu gitmek zorundaydım ama ayaklarım geri gidiyordu.... tebrikler tebrikler tebrikler :taptim özellikle dream theater lar süperdi.... holy diver diye bağırdım çaldınız, kısa ve öz oldu ama olsun.....rainbow in the dark için de teşekkürler.....
bundan sonra her salı görüşmek üzere :D

Jasminto, teşekkür ederiz,desteğin için:)Eğer canlı dinlemek istediğin parça(lar) varsa buraya yazıver bizde çalmaya çalışalım:)

Awakeone'ım , alemlerin gitaristi seni abi olur mu öle şey herzaman aklımdasın,hem ne çakallığımı görmüşsün yaw:)ben de çakallık fln olmaz paşam:)gel bir dahaki salıya bak , anlamam:p

Ke-di,crazytrain dostlar teşekkür ederiz gerçekten, gelip destek gösterdiğiniz için, asıl güzel olucak olan 2 Nisanda hep birlikte ortalığı yıkacak olmamız, sabırsızlandım vallahi:)

isterim isterim ne isterim?? doğrusu aklımdan another day geçti sizi dinlerken :D
aslında ne çalarsanız çalın performansınızı izlemek çok keyifliydi :D

Allah hic bi metalciyi Limon'a gitmek zorunda birakmasin..gerci ben gittiimde Tushe calmiodu ama
yesil,mor ve turuncunun butun tonları...tum converse gencligi ordaydi...eger sizin caldiiniz gunlerde de orasi oyle ise...
umarim cabuk kurtulursunuz ordan...
Dio nun kalbine iner sonra

:)Sevgili deepdreamer dostum, walla bende sıkı bir dreamer olaraktan bar programı yaparken insanların Dream Theater istemesiyle coşuyorum, barda dream theater isteği geliyor biz çalıyoruz fln bence ortam gayet güzel, salı günü olması nedeniyle öyle hınca hınç doluda olmuyor;eğleniyoruz cümbür cemaat anlayacağın:)
Bu arada alternative de bence kötü bir müzik tarzı değil; her tarzın kendine göre güzellikleri var, açıkçası Çilekeş'i canlı yada kayıttan dinlediğimde ben çok büyük zevk alıyorum.Uzun lafın kısası hangi tür yada tarz olursa olsun iyi icra edildikten sonra mübahtır sevaptır:)

Arkadaşlar BİZİZ bar yakın zamanda açılmış olan ve atak yapmak isteyen oldukça kaliteli bir mekan. Dizayn, sound ve işletme anlayışı bakımından gayet güzel bir yer.Tunalı tarafında oldukça hoş bir yer olmasına rağmen bira 3 milyon TL. dir.Herkesi bekleriz , muhtemelen 22:45 - 23:00 civarlarında sahnede olacağız...

Walla BİZİZ ile ilgili şöyle anlatabilirim, gerçekten muhteşem bir tasarımı var, fiyatları inanılmaz uygun buna rağmen, ve her gün rock grupları çalıyor.Tam Tunalı Mc Donald's ın karşısında ki sokağın yani tunusun sonunun kesiştiği yerde direk tabela fln göze çarpıyor zaten köşede ki binanın üstünde.Gayet güzel bir mekan.

Bijen, dün Ortadünya' nın ordan gecerken icerde güney, sen ve musti calıyordunuz sanki? Dısarda seberdim görün diye, görmediniz. O grup yeni mi? Anlat da izlemeye gelelim :)

Ehha evet Umut'çum :)yeni bir proje tamamen doğaçlama, elimizden geldiği kadar doğaç yapmaya çalışıyoruz, Orta Dünya bu konuda süper bir yer böyle bir oluşuma sebep Özgür abi ve Orta Dünyadır yani:)
Yaw nası göremedim ben seni :((

Saygılar sevgilerrr:))

slm Bijen

İşte Ankara'nın en sağlam hard rock gruplarından biri!!!Herkes mutlaka salı akşamını ayırıp dinlemeli!Yürü be Bijen!
Bu arada ben Engin.Cicibebe olarak size başarılar diliyoruz ve forumdaki linkden şarkılarımızı indirip dinlemenizi ve yorumlarınızı bekliyoruz...

Eyvallah saolasın yalnız artık Limon Barda çalmıyoruz Tunalı Biziz Bar da başladık çalmaya Büyük ihtimal Perşembe akşamları çalıcaz ama daha tam olarak gün belli değil buradan haber veririz gene hangi gün olduğunu bekleriz.. Ayrıca şarkılarınızı indirip emin olki yorumlar yaparız bizde size başarılar dileriz.

Tushe 23 Nisan Cuma günü BİZİZ Rock Bar'da 23:00-23:30 dolaylarında sahne alacaktır.Rock seven herkesi bekliyoruz.Günün anlam ve önemi nedeniyle birde spesiyal gitar showu yapmaya çalışacağım:)

Tunalı Biziz; Tunalı Mc Donald's ın hemen karşısında köşedeki binanın 2. katında bulunan gayet iyi dizayn edilmiş, kaliteli(katıksız) ama fiyatları uygun(bira 3 mil.) bir rock müzik mekanıdır.Arabasıyla gelecek olanların ilk soracağı soru olan, park yeri var mı sorusunun cevabı ise şöyledir:)>Hem binanın otoparkı vardır, hem yan tarafta isteyenlere özel kapalı otopark vardır hemde tunus caddesinin ucsuz bucaksız park alanları vardır, park sorunu yoktur.

Barışım, bloodbath'ım confusion'ı soruyorsun sanırsam, confusion ile orta dünya cafe de 19 :30 civarlarında çalmaya başlıyoruz.Daha bir ayrıntılı bilgi için confusion başlığı bilem açtım:)Öpüyorum seni alemlerin gitaristi seni:)

Arkadaşlar aman diyeyim biz 23 Nisan Cuma günü Tushe ile Biziz'deyiz, confusion muhabbeti nedeniyle sanırım bir karmaşa olmuş.Tushe perşembe günü, confusion cuma günü gibi anlaşılmış.Şöyle açıktan açıktan yazayımda karışmasın yine.

>>>Tushe 23 Nisan Cuma günü saat 23:30'da Tunalı BİZİZ Rock Bar'da.<<<

biraz geç oldu ama tebrik ederim tusheyi.vazgeçilmiycek dostlarım hepsi.bence kendi tazrlarında en iyiler.buarada rıfat ve bijencim o nasıl fotograflar lan ole artist artist poz vermisiniz ikinizde :) .gerci tam bunları yazarken kendi fotografım aklıma geldi evet bende artist artist poz vermisim o yuzden ozur diliyorum :D .hadi optum hepinizi teker teker.

Geri