Melih Baskan Ve Transformers Robotu

'Haberler & Etkinlikler' forumunda OsmanBurak tarafından 3 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Boyle bir baskent bilen varsa beri gelsin...Vay A.M.K.*
    A.M.K. : Acik Mert Korkusuz, robotu betimlemek icin kullandim akliniza bir sey gelmesin :)
    Ilk firsatta Turkrock ahalisi olarak ziyarete gidelim.

2. Abi bu konuda Şahan Gökbakar'ın yorumu beni bitirdi :D Bir de daha yapılan robotlar var, onları da paylaşayım. Onlar tam Transformers.

"Yalniz sadece bununla kalmasin lutfen, Meclis bahcesine He-man ve atilgan, Kizilay orta refuje Yedi cuceler ve Pamuk Prenses (cuceler Sihhiye yonune dogru) Bahceli 7. Cadde girisine Ninja Turtels, Cinnah yokusu basina Jetgiller veya Fred Cakmaktas heykelleri de yapilmali. Ankara merkezin etrafindaki ilcelerinden de 5 adet secilip her ilceye birer Voltron heykeli konulup yilda en az birkez bunlarin Kizilay meydaninda bir araya gelip Voltronu olusturmasi da saglanmali ve kutlanmali... Neeeeedersiniiiiiiizzzz! Eveeeet dediginizi duyar gibiyiiiiiiiim:))"

ankara_4869.jpg
    ankara_5659.jpg

SteelString bunu beğendi.
  3. Ankara Büyükşehir Belediyesi amblemi yakın zamanda değişecekmiş arkadaşlar :D

SteelString, kaelthas ve tothestars bunu beğendi.
  4. DeathStar seklinde fiskiyeler de pek mantikli bir cozum olur bence; vandallar kiramazlar afedersin saglam popo ister...Ibretlik bir icraat olur.

Zengin Muhendis bunu beğendi.
  5. Bu durumda herhalde oy oranını da kat be kat arttıracak, kıskananlara da misliyle yanıt verilmiş olacaktır sanırsam ?

MetalPose bunu beğendi.
  6. Bu adamla başka hayatlarda karşılaşmayı isterdim...

SteelString ve Chardx bunu beğendi.
  7. Valla su icse yariyor robot da yarayacaktir elbet...

8. Beraber Star Wars serisi izleyebilir, biralarımızı yudumlayabilirdik :D :D :D

theparanoid ve Zengin Muhendis bunu beğendi.
  9. Acaba eylem falan olursa bastirmak icin mi o robotlar, ya da belki goz korkusu

10. Adam elilndeki gücü trollüğe kullanıyor. Adam 20 yıldır Ankara'yı trollüyor. Kafasına göre otobüs seferlerini kaldırıyor, metroya birleştiriyor vs vs. Diyorum ya; keşke farklı hayatlarda karşılaşsaydık...

11. Göksu Parkı'na havadan bakıldığında aile bireylerinin baş harflerini oradaki düzenleme ile işlediği rivayet ediliyor. Helikopter tutup bakmak gerek :D

Zengin Muhendis bunu beğendi.
  12. İnanırım abi. O robot hareket ederse de şaşırmam bak buradan belirteyim :D

13. Bu arada hemen arkadaki Toros arabaya dikkat kendisi bir tebdili kiyafet dolasan "sivil" transformer olabilir. Turk isi transformers olunca Chevy Camaro'ya
    donecek hali yok ya Sahin ya Toros olacaksin tabi...

14. O robotların boş beleş bir robot olacağını düşünmüyorum bende, orasında burasında kamera vardır etrafı fişlemek için.

Edit : Ankara'daki 5. senem, Melih Başgan beni iyice komplo teorisyeni yaptı. :D

15. Gavurun dediği gibi " wtf!! "

16. Cinnah yokusuna arabali yuruyen merdiven istiyorum kim yaparsa oyum ona...

Wasp bunu beğendi.
  17. Batıkent-Ümitköy arasına toplu taşıma yapsın başka bir şey istemiyorum.

18. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

896
    1,296
    9,255
    Kars'daki heykele "UCUBE" diye lakap takan zihniyet ne beklenebilir ki?

19. J-P

J-P

798
    414
    1,705
    bi insan bu kadar mı boş işler yapar
    transformers'ı yeni keşfetti herhalde

20. Yok yok, daha önceden Anka-mall' ün yanına transformers robotlarını getirip küçük bir sergi yapmıştı. Oldum olası seviyor yani :D

Bu Sayfayı Paylaş