Melih Baskan Ve Transformers Robotu

Boyle bir baskent bilen varsa beri gelsin...Vay A.M.K.*
A.M.K. : Acik Mert Korkusuz, robotu betimlemek icin kullandim akliniza bir sey gelmesin :)
Ilk firsatta Turkrock ahalisi olarak ziyarete gidelim.

gokcek-ankara-nin-gobegine-robot-dikti.jpg

Abi bu konuda Şahan Gökbakar'ın yorumu beni bitirdi :D Bir de daha yapılan robotlar var, onları da paylaşayım. Onlar tam Transformers.

"Yalniz sadece bununla kalmasin lutfen, Meclis bahcesine He-man ve atilgan, Kizilay orta refuje Yedi cuceler ve Pamuk Prenses (cuceler Sihhiye yonune dogru) Bahceli 7. Cadde girisine Ninja Turtels, Cinnah yokusu basina Jetgiller veya Fred Cakmaktas heykelleri de yapilmali. Ankara merkezin etrafindaki ilcelerinden de 5 adet secilip her ilceye birer Voltron heykeli konulup yilda en az birkez bunlarin Kizilay meydaninda bir araya gelip Voltronu olusturmasi da saglanmali ve kutlanmali... Neeeeedersiniiiiiiizzzz! Eveeeet dediginizi duyar gibiyiiiiiiiim:))"

ankara_4869.jpg

ankara_5659.jpg

Göksu Parkı'na havadan bakıldığında aile bireylerinin baş harflerini oradaki düzenleme ile işlediği rivayet ediliyor. Helikopter tutup bakmak gerek :D

Adam elilndeki gücü trollüğe kullanıyor. Adam 20 yıldır Ankara'yı trollüyor. Kafasına göre otobüs seferlerini kaldırıyor, metroya birleştiriyor vs vs. Diyorum ya; keşke farklı hayatlarda karşılaşsaydık...

Boyle bir baskent bilen varsa beri gelsin...Vay A.M.K.*
A.M.K. : Acik Mert Korkusuz, robotu betimlemek icin kullandim akliniza bir sey gelmesin :)
Ilk firsatta Turkrock ahalisi olarak ziyarete gidelim.

gokcek-ankara-nin-gobegine-robot-dikti.jpg
Bu arada hemen arkadaki Toros arabaya dikkat kendisi bir tebdili kiyafet dolasan "sivil" transformer olabilir. Turk isi transformers olunca Chevy Camaro'ya
donecek hali yok ya Sahin ya Toros olacaksin tabi...

Geri