PayDay (Rock'n Roll,Blues)-İzmir

tarraa demiş ki:
heyecanla bekliyoruz bir sonraki programı... ama tarihini biraz erkenden burada ilan ederseniz sevinirim, çünkü uçak biletini erken almak gerekiyor... ingiltereden bir hayranınız...

arkadaşım sen de geyik yapıp durma,meşgul etme değerli forum sayfamızı,almiim ayağımın altına.eleştir,söv,yerden yere vur bi işe yarasın dimi ama? 8O

ingiltere sana vize vermez ayrıca... heheh :twisted:

hoşgeldiniz foruma sevgili payday

benim izlediğim tüm performanslarınız çoook eğlenceliydi. umarım bundan sonra da herşey sizin i,çin çooookk güzel ve istediğiniz gibi gider.
hepinizi çok seviyorum ama en çok vokalistinizi seviyorum :D

öptm:):):)

ooo kimler burdaymış yahu,biz de seni çok seviyoruz canım benim,umarım herşey senin için de ,bizim için dilediğin gibi olur,hatta ben senin için böyle bişey dilemem,zaten kesin olur işin içinde sen olunca,
çok seviyorum seni en yakın akrabaaam :) :) öptüm ben de...

arkadaşlarr ne diyebilirimki siz süpersiinzz(-_-)herkes inciraltındaki performansınızı konuşuo zaten.müziğin sizin gibi müzisyenlere ihtiyacı var.sizi seviyorumm...

Çok saolun.
Fazla şımartmayın bizi.
Bizim daha çalışmaya ihtiyacımız war. Ama desteklediğiniz için çok saolun umarım bi dahaki konseri de izlersiniz.!!!

poa çok çok güzel muhabbetler dönüyor burda. Bizi destekleyen bizi dinleyen tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler.
:D

bunları duymak muhteşem ..... :oops: 8O ;)

ben yeni kaydoldum da sanırım doğru yere yazıyorum PayDay forumu değil mi?
:D :D :D

basçıcığımız da gelmiş birtek gitarcı delikanlı iştirak etmedi foruma hala,

neyse, çarşamba günü saat 21:30 sularında naz bar'da çalıyor oluciz,herkesi bekleris,çok eğlenebiliriz belki.

selamlar ,saygılar.

ooo...bakın forumda kimlerin başlığı varmışta ben kaçırmışım....umarım herşey sizin çook ii olur...hade hayırlısı bakalım...çarşamba gelmeye çalışcaz....hakettiiniz yerde olmanız dileğiyle.....

man-a-man demiş ki:
YARIN AKŞAM 3EKİMDE YANİ :) NAZ BARDA PAY DEY in İLK PROGRAMINA BEKLİYORUZ HERKESLERİİ :)

serkancım sana bi ara ayrıca çok teşekkür edicem.bu zamanda cidden zor senin gibi adamlar tanımak.

ayrıca incetellicalgılar çalan arkadaşı yöneticilere şikayet edicem,ne o öyle meraba deyip kaçmak,sölediğin laf bi işe yarasın arkadaşım(bunlar ilk reklam amaçlı polemik denemelerim,hemide grup içi polemik yapıp çok daha büyük reklem yapıcam heheh :twisted: :twisted: :LOL: )

İlk defa festivalde dinledim sizi.Acayip beğendiğimi söylemeliyim.Son zamanlarda izmir de dinlediğim en iyi şeydi.Teşekkürler. Basçı kardeşime drive ını kullanmama izin verdiği için ayrıca teşekkürler.

başarılar ...

Namı değer repertuar köpeklerine (42!) saygımız sonsuzdur.çok teşekkür ederiz umarım başka bir zaman gene aynı sahnede çalabiliriz.herşey için çok saolun. Halil Nalça muhteşem bir bas gitarın var:)

saygılar.payday bass:sinan

mavibulut demiş ki:
PayDay_voc demiş ki:
mavibulut demiş ki:
bende gelmeye çalışıcam :p :p :p

mutalak bekleriz abi,hem de tanışmış oluruz,nede olsa hepimiz aynı 515 in yolcusuyuz.dimi ama :D
gelemedik maalesef hocu,bilgisayarın orda takıldık :LOL: ,demek sende 515 mağdurusun,yakında bi dernek felan açacaz zaten :p

abi zaten program bu akşam olaacak,dün değildi yani,gelebilirsin yine,belli ki sağlam takılmışsınız bilgisayarın önünde :LOL: 8) 8)

Geri