Ibanez Grgr121ex Acil Yardim Lutfen

'Elektro Gitarlar' forumunda Tugberkatali tarafından 9 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaslar gitara yeni baslayacagim.ilanda ki gitari ve amfiyi almayi dusunuyorum arkada ki soyulma tamir edilmis ve telleri degistirilmis olarak.sizce almali miyim almaliysam da fiyat araligi verir misiniz? Direk olaya daldiysam affola herkese iyi forumlar

http://m.sahibinden.com...etail.html?id=208051682

2. ciddi mi sordun yoksa dalga mı geçiyorsun

olypsseus bunu beğendi.
  3. Ciddiyim.neden dalge geciyim?

4. o gitar 300 lira, amfi de 100 lira. Geri kalan 2100 lirayı sadece imzaya vericeksen al :)

Can Temtek bunu beğendi.
  5. Ilanda ki fiyata almayacagim gitari 1100 gibi bir fiyata alacagim bugun gidip sordum bir kac muzik markete gitarin fiyati 750 amfi 250 tl gibi fiyatlar aldim

6. E müzik markette gitar 750 amfi 250 ise sen niye 1100'e alıyorsun? İkinci elde ikisi 400 tl.

Shonage bunu beğendi.
  7. Ikinci el alinir mi pek anlamadigim icin sormak istedim imzanin bi etkisi olur mu gibisinden

8. alınmaz hocam abartı ilanlarda kaç gündür dalgası geçiliyor zaten 400liralık gitar 2500e satılmaya çalışılıyor diye aman diyim uzak durun bence gitar alacaksanız bu forumdan bulun öyle alın 1100lirayı çöpe vereceğinize bi epiphone standart bide line6 spider IV alın forumdan en azından sokağa atmış olmazsınız parayı uzun süre idare eder sizi (ikinci el tabi)

9. Peki baslanginc icin bu tarz mumkunse ibanez onerebiliceginiz gitar var mi bu modelden daha iyidir diyebiliceginiz

10. Ben sabit köprülü almandan yanayim ama illa da ibanez olsun dersen ibanez rg370 ile laney cub 10r olabilir :)

11. aynen bence de sabit köprü alın başlangıç için yoksa kullanmayı öğrenene kadar gitardan soğuyabilirsiniz

12. Ilanda ki gitar olmasa bile bu gitari almayi dusunuyordum hosuma gittigi icin ama forumlari okudum kimi sabit kopru olmasa da olur demis kimi cok sorun cikarir demis kimi sabitleyici kullanilir demis kafam karisti dogrusu.yorumlariniz icin tesekkurler en iyisi butcemi yazarak bir oneri konusu acmak olucak sanirim

13. Getir ben imzalıyım üstüne 100 lira veririm

Bu Sayfayı Paylaş