Ibanez Grgr121ex Acil Yardim Lutfen

• Konuyu açan Tugberkatali
  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ilanda ki fiyata almayacagim gitari 1100 gibi bir fiyata alacagim bugun gidip sordum bir kac muzik markete gitarin fiyati 750 amfi 250 tl gibi fiyatlar aldim

Ikinci el alinir mi pek anlamadigim icin sormak istedim imzanin bi etkisi olur mu gibisinden

alınmaz hocam abartı ilanlarda kaç gündür dalgası geçiliyor zaten 400liralık gitar 2500e satılmaya çalışılıyor diye aman diyim uzak durun bence gitar alacaksanız bu forumdan bulun öyle alın 1100lirayı çöpe vereceğinize bi epiphone standart bide line6 spider IV alın forumdan en azından sokağa atmış olmazsınız parayı uzun süre idare eder sizi (ikinci el tabi)

Peki baslanginc icin bu tarz mumkunse ibanez onerebiliceginiz gitar var mi bu modelden daha iyidir diyebiliceginiz

Ilanda ki gitar olmasa bile bu gitari almayi dusunuyordum hosuma gittigi icin ama forumlari okudum kimi sabit kopru olmasa da olur demis kimi cok sorun cikarir demis kimi sabitleyici kullanilir demis kafam karisti dogrusu.yorumlariniz icin tesekkurler en iyisi butcemi yazarak bir oneri konusu acmak olucak sanirim

Geri