Izmir'de Engl Ironball20 Kullanan Var Mi?

Tum forum ahalisine merhabalar.

Bir yardim istemek amaciyla bu basligi acmis bulunuyorum. Engl ironball20 almayi dusunuyorum ama Izmir Dore'de mevcut değil. Odeme yapmam halinde Istanbul'dan Izmir'e cekebileceklerini soylediler.
Denemeden de almak istemiyorum acikcasi.

Drivelar konusunda beni hic ama hic uzmeyeceginden eminim lakin clean kanalini kendi kulaklarimla duymadan emin olamayacağım malesef amfinin bana pure clean diye tabir ettigimiz tatlı koyu ve dolgun cleanleri verip veremeyeceginden. Acikcasi cleande crunch'a kacan bi clean istemiyorum.

Yardim istedigim nokta ise ;
1)Eger Izmir'de bu amfiyi kullanan varsa bana deneme imkani sunabilir mi?
2)Forum genelinde bu amfiyi kullanan,denemiş veya bilen varsa, amfi hakkindaki yorumlarını paylasabilir mi?

Ozellikle bu amfiyi tercih etmis olma nedenim watti dusurulebilir kulaklikla calinabilir ve higain amfisi istiyor olmam.

Bu arada o kadar detay arasında bir kez bahsettik ve geçişti gitti.

Bahsettiğin pure cleani , clean gain katını ancak saat 9 yönünü geçmeyecek şekilde tutarsan alabilirsin. Daha evvel dediğim gibi fender tipi kristalize parlak ya da blues tipi diyebileceğimiz cleanleri yok. Bunun yerine marshall amfi cleanlerine kaçan kompresli tonları var. Ama gerçekten en az drive kadar takıldığım bir kanaldır.

Forumda bir kaç ironball kullanan var umarım onlarda görüşlerini eklerler. Çünkü diğer başlık amacının dışında muhabbetlere kaçmış.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada o kadar detay arasında bir kez bahsettik ve geçişti gitti.

Bahsettiğin pure cleani , clean gain katını ancak saat 9 yönünü geçmeyecek şekilde tutarsan alabilirsin. Daha evvel dediğim gibi fender tipi kristalize parlak ya da blues tipi diyebileceğimiz cleanleri yok. Bunun yerine marshall amfi cleanlerine kaçan kompresli tonları var. Ama gerçekten en az drive kadar takıldığım bir kanaldır.

Forumda bir kaç ironball kullanan var umarım onlarda görüşlerini eklerler. Çünkü diğer başlık amacının dışında muhabbetlere kaçmış.
Aynen oyle hocam, ilk mesajlardan sonra konu biraz dağılmış .

Aslinda marshall cleanleri sevmedigim tarzda cleanlerdir, peavey classic30'dan sonra cok kesmeyebilir. Ama tabii ki denemeden bir sey diyemem.

5watt modunda saat 9 yönünde volume bana yeterli gelecektir diye düşünüyorum.

Abi başlığı şimdi farkettin, sanırım stüdyo 5150 de var bu amfiden, ama emin değilim, istersen kendilerine bi sor, olmadı ben yarın sana telefonunu vereyim. Şimdi yatar vaziyette tabletten yazıyorum, ondan telefona gidemedim, affet

Abi başlığı şimdi farkettin, sanırım stüdyo 5150 de var bu amfiden, ama emin değilim, istersen kendilerine bi sor, olmadı ben yarın sana telefonunu vereyim. Şimdi yatar vaziyette tabletten yazıyorum, ondan telefona gidemedim, affet
Hocam merhaba. Bu başlığı ENGL Screamer 50 almadan önce açmıştım, Ironball denemeden karar vermemek için. Sonrasında Screamer aldığım için denememe gerek kalmadı. Geçen sene Tünel Dore'de denedim ama Ironball. Drivelari istediğim gibiydi ama cleanleri tatmin etmedi. Yine düşünen varsa, alınabilir bi amfi.

Teşekkürler yardım için :)

Geri