Bertuğ Cemil

Albümü alamadım parasızlıktan değil :D bulamamaktan... Ama bugün akşama doğru alırım. Müzik marketteki adamın "hee o kim" gibi sorularına tekrar maruz kalmak istemiyorum.

serox demiş ki:
Albümü alamadım parasızlıktan değil :D bulamamaktan... Ama bugün akşama doğru alırım. Müzik marketteki adamın "hee o kim" gibi sorularına tekrar maruz kalmak istemiyorum.

ben de ilk sorduğumda kim der gibi bakışlara maruz kalmıştım, ama dün albümü aldığım zaman dinlemişler bile :)

yaşasın bertuğ cemil sevenler bir arada.... ben de sabah başlık yaptım nihayet Bertğ Cemil diye ... hastasıyım... favori şarkılarım ööle çok ki albümün bütün isimlerini yazmam lazım hahaha
BEN HİÇ SEVEMEM

SÖZ-MÜZİK:BERTUÐ CEMİL

KAPIDAN ÇIKTIN, AKLIMDAN ÇIKTIN
NE HAİN ÇIKTIN SEN, KALBİMDEN DE ÇIK!

OYNAMAYI SEVDİN, ALDATMAYI SEVDİN…
HER KİMİ SEVDİYSEN GİR ONU SEV.

ARAMA, SORMA, BUNA HİÇ GELEMEM
BENİ SEVMEYEN KADINI BEN HİÇ SEVEMEM

OLMAZ!

NE ÇABUK BIKTIN, ÜMİDİM YIKTIN
HER NEDEN BIKTIYSAN, BAŞKASINI YIK!

OYNAMAYI SEVDİN, ALDATMAYI SEVDİN…
HER KİMİ SEVDİYESEN GİT ONU SEV!

ARAMA, SORMA

BENİ SEVMEYEN KADINI BEN HİÇ SEVEMEM.

siteye girdim drek adamın muziği çalıyor zaten de
müziğini sevmedim rock değil bence tabi benim görüşüm rock tınılarını içermiyor
neyse siz takılın

sadece site açıldığında ilk çıkan şarkıyı dinledim diğer şarkıların oldugu kısmı da bulamadım ayrıca aslına bakarsan fazla da araştıramdım internetten video veya audio izlemek malum kota çok giriyor
ya sonuçta benim fikrim ben beğenmedim beğenen arkadaşlar dinlesin yani

Aslında TMC'den çıktığı için tereddütlerim vardı şimdi Kıraç gibi şarkılar vardır die malum hiç sevmem. Ama bambaşka bir albüm bence. Yani bizim sevdiğimiz reel rock sounduna çok uygun. Albüm güzel...

Bugün radyo programını dinledim, kendisine bir kez daha hayran kaldım..
_Rock müzik yapmak için müzik yapmıyorum, öyle bir çabam yok, tarzımın ne olduğuna dinleyenlerim karar verecek..

Mütevazısin Bertuğ Cemil, sen gerçekten çok iyi rock yapıyorsun...

Arkadaşlar Bertuğ Cemil için bir fan sitesi kurmaya karar verdim. Fakat hostname'i ancak 100 üyeye ulaştığımız zaman almak şartıyla. Bu işte ciddi düşünenler ve admin olmak isteyenler bana email atarlarsa sevinirim.

Geri