Alen Geere Store Alışveriş Sıkıntısı

Merhaba Arkadaşlar,

Alen Geere Store'den 1 adet Watt Killer 50 siparişi vermeye karar verdim. Siparişimi ve ödememi 03.03.2015 tarihinde yapmış olmama rağmen sitede 2 hafta içerisinde ortalama teslimat yapılır denmesine karşılık, üzerinden 1,5 ay geçti ve hala ürün gönderilmiş veya teslim edilmiş değil. Bu siteden daha önce alışveriş yapanlar var ise güvenirliği hakkında bilgi alabilir miyim? Site sayfasında yer alan telefonu defalarca aramamam rağmen cevap veren olmadı. Ayrıca mail atıyorum ona da herhangi bir dönüş alabilmiş değilim.

Son olarak yapmış olduğum alışveriş ile ilgili bu iletişimsizlikten dolayı hiç memnun kalmadığımı belirtmek isterim.

Benim watt killer da 28 günde elime ulaştı, aynı şekilde forumdan biri de ocak ayındaki siparişini bekliyordu. Benimkinin "görece" erken gelmesi ödemenin Paypal'la yapılmış olması olabilir.

en son attığım bir mesaja ben de cevap alamadım, bir konuda yardım istemiştim, bende de watt killer 50 var, Ancak dönüş olmadı. Aslında bir ara emre ile telefonda bile konuşmuştuk çok yakın ve içten yardımcı olmuştu, başlarına bir iş gelmiş olmasın ?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
http://puu.sh/hfUfT/04fcfa77b2.png

Bende cevap alamiyorum.Kargolanmadan once sinde de e-postama cevap gelmemisti (bir aksilik vs oldu mu diye sormustum) fakat hazirlanmis oldugu bildirildi resimdeki sekilde.Dun e-posta yolladim cevap yok.40 gun gecti.
Gelen e-posta ve geliş tarihleri bana ulaşanlar ile aynı. Bugün siparişimi iptal edin para iadesi istiyorum diye ayrı bit e-posta yolladım. Umarım paramı alabilirim. Memnuniyetsiz kaldığım bir alışverişten gelecek ürünü istemiyorum açıkçası.

14 şubatta firmanın facebook sayfası üzerinden Emre beye ulaştım. Birkaç gün süren bir konuşmamız oldu. Bir dizi teknik sorularım oldu, hiç ah uh etmeden uzun ve detaylıca yanıtlamıştı bir iki gün gecikmeli de olsa sorularımı. Sonrasında çok emin olmadığım için sipariş vermemiştim. Bana son olarak"Teknik detayları yine benimle konuşabilirsin, satış için 0216 324 20 10'u arayarak benle konuştuğunu söylersin yardımcı olurlar. İstersen telefon ile bilgilerini vererek satın alabilirsin. Ama yanlış kodlanma ve sipariş takibi açısından, havale ile alacaksan bizim kendi web sitemize, kredi kartı ile alacaksan sanalpazar.com'a tek seferlik özel ürün eklemesi yaparlar. Oradaki formları doldurarak bilgilerini kolayca girebilirsin." şeklinde bir mesaj atmıştı. Verdiği numarayı arayarak ulaşmayı deneyebilirsiniz, bilemiyorum o yol denendi mi.

Konuşmamız sonunda iyi niyetli ve yardıma açık bir kişi izlenimi vermişti açıkcası, bu başlığı okurken de aklımdan en ufak kötü bir düşünce geçmedi ama gecikmeler çok da normal değil gibi. Umarım bi sorun yoktur ve herkesin ürünleri en kısa zamanda ellerine ulaşır.

Ulaştığım facebook sayfası : Alen Geere | Facebook

14 şubatta firmanın facebook sayfası üzerinden Emre beye ulaştım. Birkaç gün süren bir konuşmamız oldu. Bir dizi teknik sorularım oldu, hiç ah uh etmeden uzun ve detaylıca yanıtlamıştı bir iki gün gecikmeli de olsa sorularımı. Sonrasında çok emin olmadığım için sipariş vermemiştim. Bana son olarak"Teknik detayları yine benimle konuşabilirsin, satış için 0216 324 20 10'u arayarak benle konuştuğunu söylersin yardımcı olurlar. İstersen telefon ile bilgilerini vererek satın alabilirsin. Ama yanlış kodlanma ve sipariş takibi açısından, havale ile alacaksan bizim kendi web sitemize, kredi kartı ile alacaksan sanalpazar.com'a tek seferlik özel ürün eklemesi yaparlar. Oradaki formları doldurarak bilgilerini kolayca girebilirsin." şeklinde bir mesaj atmıştı. Verdiği numarayı arayarak ulaşmayı deneyebilirsiniz, bilemiyorum o yol denendi mi.

Konuşmamız sonunda iyi niyetli ve yardıma açık bir kişi izlenimi vermişti açıkcası, bu başlığı okurken de aklımdan en ufak kötü bir düşünce geçmedi ama gecikmeler çok da normal değil gibi. Umarım bi sorun yoktur ve herkesin ürünleri en kısa zamanda ellerine ulaşır.

Ulaştığım facebook sayfası : Alen Geere | Facebook
0216 ile başlayan telefonu son bir hafta içerisinde defalarca aradım. Cevap veren olmuyor. Bir sıkıntı olduğu ortada. Bakalım nasıl sonuçlanacak asıl merağım o. Sonuçta bugüne kadar bu camianın güvenini kazanmış birisi var. Fakat bu gelişmeler pek normal gözüzmüyor.

Bir ara benimde ufak bir modlama işim olmuştu. Yoğunluktan 2 ay kadar sürmüştü benim olayım. Guven ile ilgili bir sorun duymadım. Bende aynı şekilde watt killer almak istiyorum fakat sure bakımından yine aynı şeyler olabilir diye hiç girmiyorum. Çünkü stok durumu için mail atmıştım ama dönende olmadı.

Emre Balkan'ı gitarist bir abim sayesinde tanıdım. Teknik konularda sayısız sorularımı bıkmadan usanmadan yanıtladı aynı zamanda kendisi Redd, Kolpa gibi ünlü grupların ekipman bakımını yapan birisi ve bu konuda güven sıkıntısı olacağını sanmıyorum. Kendisinin sağlık sorunları var, belki o sebeple aksamış olabilir.

Sanırım yakın zamanda sağlık sorunları ile boğuşuyordu. Bir süre hastanede kalmış. Eğer geri dönüş olmazsa sizlere cep telefonunu bulmaya çalışırım.

Sağlık sorunları varsa keşke baştan haber etseydi, şahsım adına konuşacak olursam hiç dert değil varsın 3 ay 5 ay bekleyelim. Umarım iyi haberlerini alırız.

Emre beye kocaman bir "Geçmiş olsun" diyorum...Ancak kendisi ile çok önce aramızda geçen maileşmeden bir kesiti değiştirmeden paylaşıyorum...

Kusurluk bir durum soz konusu degil ancak yine de keske bu konulari bana daha once bildirseydiniz...Onceki mesajimdan bir alinti yaparsak "Gecikmeler olur, benim acelem yok problem degil, acele edecegim diye daha iyi yapabilecek is daha kotu olmasin...Belirttigim gibi, sadece, beni olasi gecikmelerden ve gelismelerden (orn. su gun kargoya verildi varsa kargo nosu sudur vb.) haberdar edebilirseniz sevinirim"...Ben de belki (ve hatta buyuk olasilikla) bu urunu gondermeyin, yenisini beklerim diyebilirdim...

Sevgiler ve saygılar...

Kendisine aylar önce bir watt killer 100 yaptırmıstım oda 1 1.5 ay arası sürmüştü ama emre bey yine hastahane'de kalmak zorunda kalmıştı sağlık sorunlarından ötürü.Bir sıkıntı olacagını hiç düşünmüyor burdan kendisine tekrar geçmiş olsun diyorum .

Selamlar,
Kendisine tam 8 ay önce 2U Stereo Attenuator yaptırtmak için iletişime geçtim, parayı da ödedim, aradan bu kadar UZUN bir süre geçtikten sonra hala ortada ürün yok. Trafosu takılıyor, testler yapılıyor diye oyalıyor kanısına kapıldım. Bir ara sağlık problemi olduğu doğrudur ama atlattığını biliyorum. Yazdığım son mesajlara da ne zamandır dönmedi. Bu işin sonu nereye varacak bilmiyorum gerçekten.

"Alışveriş yaptığınız kullanıcılar hakkındaki yorumlarınız" kısmına taşınması gerektiğini düşündünüz sanırım ama bu forum üzerinden yapılan bir alışverişten ziyade, herkese açık satış kanalları üzerinden, bir mağaza olarak satışı yapılan ürünler olduğu için ayrı bir başlıkta tartışılması daha uygun olur diye düşünüyorum.

Sevgiler&Saygılar.

"Alışveriş yaptığınız kullanıcılar hakkındaki yorumlarınız" kısmına taşınması gerektiğini düşündünüz sanırım ama bu forum üzerinden yapılan bir alışverişten ziyade, herkese açık satış kanalları üzerinden, bir mağaza olarak satışı yapılan ürünler olduğu için ayrı bir başlıkta tartışılması daha uygun olur diye düşünüyorum.

Sevgiler&Saygılar.
Başlık ilk açıldığında alım satım ilan bölümündeydi o yüzden size bildirmek istedim. @Grundar hızlıca el atıp buraya taşıdı ve yönetime bildir butonu ile de beni bilgilendirdi, kolay gelsin.

Geri