Line 6 Spider 4 15 Watt Indirim Sorunsalına Çözüm Getirdim

'Elektro Gitarlar' forumunda arda4232 tarafından 20 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar öncelikle merhaba , uzun bir süredir forumda fahiş fiyatlara satılan spider 4 15 watt amfiler hakkında konuşuyorduk başlıklarda ve inatla
    Sıfır fiyatının üzerine satılmaya calısılmasından rahatsızlık duydugumu belirtiyordum , Uzun zaman sonra dün ankara kızılay do-re'yi ziyaret ettim ve kampanyanın sürdüğüne dair bilgiyi teyit edip.Afişin bir fotoğrafını çektim ,Hatta yetkilelere bu durumu bildirdim onlarda bu durumun farkında olduklarını belirttiler (Aynı adamın kızıma ablama diye diye 10 küsür amfi aldıgına şahit oldugunuda belirterek) .

Yani demem şuki 99€ 'idi kurlar yüzünden 109 € yapmışlar . Buna rağmen güncel kura bakarsak 109x2.90=316.1Tl eder nakitte sanırsam 280 liraya kadar verdiklerini yineledi taksitte ise 316 liraya alabiliyorsunuz . Lütfen ikinci el amfi ilanlarında 350 360 lira istenen bu amfiler ile ilgilenmeyin ,kazıklatmayın kendinizi.

Satılık - Sıfır Adınıza Faturalı Garantili Line6 Spider Iv 15w Amfl | turkrock.com Basit bir örnek bu 340 tl istemişler şubat ayında . Satan kişiyi tanımıyorum ve buradan özür diliyorum ve tekrar belirterek kesinlikle amacımın birilerinin satışına engel olmak olmadıgını söylüyorum. Sadece yüksek fiyatlar istemeyin. Buradada afişin fotoğrafını görüntüleyebilirsiniz Teşekkür ediyorum. 20150419_145912.jpg

2. Teşekkürler. Çok faydalı bir işte bulunmuşsunuz.

Bu Sayfayı Paylaş