Ata Demirer

'Forum Meydanı' forumunda thedrumperformer tarafından 30 Eylül 2006 tarihinde açılan konu

1. Türkiye'nin en iyi komedyeni bence.. en azından küfür ve bel altı espriler olmadan beni yerlerde yardırabilen ender insanlardan :D

2. yılmaz erdoğan'ın laf cambazlığının taklitten yana bize sunulmuş hali. taklit yeteneği gerçekten izlenesi. ama en iyisi diyebilmek için sanki onun meziyetlerine sahip kişilerin biraz daha fazla olması gerekli.

3. bence yıLmaz erdoğan ve beyazıt öztürk ikisinide çok seviyorum.bu arada arkadaşlar ben bu siteye yeni katıLdım herkese mrb

4. taklit yeteneğiyle işi götürüyo bence

5. kesinlikle katılıyorum...bu ülkenin cem yılmazı var o yeterli..

6. sadece taklitle bitmiyor. eğer taklitçi derseniz belki dalında birincidir ama stand-up derseniz cem yılmaz abi. gerisini tartışmaya gerek yok yani
    saygılar

7. taklit yapabilen tonton abimiz bu yönüyle güzel... :)

8. Tek kişilik dev kadro. :)

Taklit yeteneği de olağanüstü

9. en iyi komedyenlerden biri herkezinde dedigi gibi taklit yetenegi tartisilmaz

10. abi adam iyi hoşta kendini tekrarlıyo sıkıyo belli bi zamandan sonra

11. nina

nina

6
    0
    300
    ya onun taklitleri espirileri süper ya beni bu karar güldürürken kendinden geçiren tek komedyen ya çoook ta sevimli canım ... :D :D

12. Doğaşlama ve taklit ağırlıklı bir yapıda ayrıca mimikleri de iyi kullanıyor ama abartılacak bir yeteneği yok bence...Hele hele şu opeth reklamlarını felan izledikce cem yılmazdan aşağısı kurtarmaz diyorum...

13. en ii komedyen denebilecek kadar kadar ii bi komedyen bence yüz mimiklerini çok ii kullanıo süper ya

14. taklitleri iyi sadece :twisted: :twisted:

15. Taklitleri on numara.

16. tek kişilik dev kadro adına yakışır tek şahsiyet diyebilirimmmm......

17. Adam gerçekten çok iyi taklit konusunda. Ama şahan'ı da taklit konusunda tebrik ediyorum. Çok güzel rol ve taklit yapıyor.

18. ordaki espirileri cok harika

19. Çok iyi taklit yapıyor ve olaylara çok arebesk yaklaşıyor..Böle uçuruyo yani adamı , en azından güldürüyo :D

Hele o tekirdağ şivesi beni öldürüyo bee :D

20. Bülent Ersoy'un sesini Bülent Ersoy'dan bile iyi taklit ediyor oyunlarına gidince görüyorsunuzki sahnede bülent ersoy taklidi yaparken sesi Bülent Ersoy'dan daha güzel ve daha yüksek bir ses...

Bu Sayfayı Paylaş