Ata Demirer

yılmaz erdoğan'ın laf cambazlığının taklitten yana bize sunulmuş hali. taklit yeteneği gerçekten izlenesi. ama en iyisi diyebilmek için sanki onun meziyetlerine sahip kişilerin biraz daha fazla olması gerekli.

bence yıLmaz erdoğan ve beyazıt öztürk ikisinide çok seviyorum.bu arada arkadaşlar ben bu siteye yeni katıLdım herkese mrb

sadece taklitle bitmiyor. eğer taklitçi derseniz belki dalında birincidir ama stand-up derseniz cem yılmaz abi. gerisini tartışmaya gerek yok yani
saygılar

ya onun taklitleri espirileri süper ya beni bu karar güldürürken kendinden geçiren tek komedyen ya çoook ta sevimli canım ... :D :D

Doğaşlama ve taklit ağırlıklı bir yapıda ayrıca mimikleri de iyi kullanıyor ama abartılacak bir yeteneği yok bence...Hele hele şu opeth reklamlarını felan izledikce cem yılmazdan aşağısı kurtarmaz diyorum...

Bülent Ersoy'un sesini Bülent Ersoy'dan bile iyi taklit ediyor oyunlarına gidince görüyorsunuzki sahnede bülent ersoy taklidi yaparken sesi Bülent Ersoy'dan daha güzel ve daha yüksek bir ses...

Geri