Booster Tavsiyesi

Drive,ı amfiden alıyorum, dolayısıyla sanırım fx loop üzerinden boost yapmam gerekli. sololarda volume artısı için uygun fiyatlı ne tarz bir booster tavsiye edersiniz ?

Boss GE7 tercihedenler var;
EQ pedalı olduğu için soloda daha net duyulmak için EQ ayarı yapabilirsiniz ve aynı zamanda volümü açabiliyorsunuz.

bende mxr 6 band eq pedalı mevcut ancak onda volume ayarı bulunmuyor. Ayrıca ben bu pedalı amfinin önünde kullanıyorum normalde. Volume artışı sağlamak için sanırım mid leri artırmam gerekiyor ancak bunu amfinin sonunda fx loop ta mı yapmam gerekli ?

Hiç kimse değinmemiş sanırım ama ben söyleyeyim. Gitara switch ile booster devresi yapılabilir. Switch ve Op-amp (İşlemsel Yükselteç) ile yapılıyor. Fakat tonun rengine etki eder mi bilemiyorum.

Merhaba xotic rc booster için bir videoda allen hinds pedalın sürekli açık konumda olduğunu ve gitar klavyesi üzerinde tuşeye hassasiyeti arttırdığını ve parmakların perdeler üzerinde gezinirken perküsif bi etki kattığını söyledi ancak forumlarda booster özelliklerini okuduğumda sadece volumeü arttırma özelliği var gibi ifade edilmiş , deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ?

ve bahsettiğim özellikleri sağlayacak rc boostera alternatif pedal önerir misiniz ?

Bir donem xotic rc booster kullandim. Tuse konusunda bir farklilik hissetmedim. Booster olarakta kullanmadim. Clean tonumun sekillenmesi icin clean kanalinda hep acik tuttum. Gerci pedal halen duruyor ama uzunca suredir analog pedal kullanmadigimdan kutusunda yatmakta. Clean de tizleri kısıp biraz bas ve cok az da gain potum acik olarak kullaniyordum. Bu yonde baska bir pedal arayisi hic dusunmedim.

Bir donem xotic rc booster kullandim. Tuse konusunda bir farklilik hissetmedim. Booster olarakta kullanmadim. Clean tonumun sekillenmesi icin clean kanalinda hep acik tuttum. Gerci pedal halen duruyor ama uzunca suredir analog pedal kullanmadigimdan kutusunda yatmakta. Clean de tizleri kısıp biraz bas ve cok az da gain potum acik olarak kullaniyordum. Bu yonde baska bir pedal arayisi hic dusunmedim.
Anladım, allen hindsın eklediğim videosunda bahsetmiş o pedalın o özelliklerinden. Sizdeki pedal satılık mı ?

Geri