Aston Martin Guitars And Amps

'Elektro Gitarlar' forumunda egehanbirge tarafından 28 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Bugün internetten sipariş verirken rastladım ,gerçekten büyüleyici.Eğer el yapımı arabaları gibi ,süper komfort bir dizayna ve işleyişe sahipse gerçekten koleksiyonluk ürünler.Konuya hakim olanlar varsa bizi aydınlatmaya davet ediyorum :)

astonmartin-guitar-lg3.jpg astonmartin-guitar-lg4.jpg astonmartin-guitar-lg6.jpg vantage-guitar-lg.jpg vantage_guitar2.jpg

Bunlar da amfiler ;

astonmartin-amp-lg1.jpg astonmartin-amp-lg2.jpg SDSC_0021.jpg SA_M_Amps_003.JPG SDSC_0055.jpg

Ekli dosyalar:

seruven, AykanKK ve sweetrock bunu beğendi.
  2. Aston martin bana en havada kalmış marka gibi gelirdi ama bu amfi tasarımlarından sonra adamları beğenmeye başladım :)

egehanbirge bunu beğendi.
  3. Cool

4. Amfi ne kadar da şık

5. Kaç basıyo şimdi bu? :D Çok da beğenemedim ben açıkcası ya, "modern" araba gibi gitar/amfi. Fena değil yine de.

forbidden_city, egehanbirge ve Flamenco bunu beğendi.
  6. Lisanslı ürünler elbette marka kendisi üretmiyor. Ferrari nin kalemtraşı, Silgisi, Sabunu, Traş makinası var da aston Martin in neyi eksik :D

7. Bu amfiyi Slash almış bizde forumcak alalım bence. @hackeiommi bize bir sahip çık abi. :D

celal12345, egehanbirge ve HasanB bunu beğendi.
  8. Slash almışmış. Adamın ilk albümünde çaldığı replika fakir LP'ü ve kayıt yapacağım diye elin stüdyosundan aşırdığı modlu amfi ile ilgilenme, tomofil kılıklı amfiye çarpıl!! Sonra "bize sahip çık abi". Oooldu.

Thomann'ın önüne, dükkanı işgal etmeyelim hadi canım. Black Sabbath versin :D

celal12345, customshop ve egehanbirge bunu beğendi.
  9. Al ampliyi git programa millet Billur geçsin soğuk üfleme moduna alsana şunu diye, ,olmamış beğenmedim.

10. Abi avatardaki yılan ve gitarla, sen daha cool'sun, snake skin finish hayaline daha başarılı bir yaklaşım olmuş.

egehanbirge ve SoniXXX bunu beğendi.
  11. Bence amfi mükemmel duruyor bu adamlar işi biliyorlar abi ya.

12. Bence iyi olmamış. Amfinin ve gitarın üstünde araba markası olması bence çok tuhaf olmuş...

13. Ferrari ve aston martin fiat bünyesindeler.Aston Martin amblemi yerine Fiat amblemi koyulduğunu düşünün.
    Marka etkisi kesinlikle kayda değer bir satış stratejisidir düye düşünüyorum.

Seat'ın skoda'nın volkswagen'a satılması da aynı durum.Adamlar fabrikaya kilit vuracakken birçok ... firmadan daha yüksek satış miktarlarına ulaşıyorlar şuan türkiye pazarında.

pastel bunu beğendi.
  14. Süs amaçlı üretilmiş şeyler. Amfinin açma düğmesine bastığınızda sadece ışık çıkarttığını başka da bir işe yaramadığını görürseniz şaşırmayın.

Orkun bunu beğendi.
  15. Fakat FIAT yıllık sipariş grafiğine göre fabrikasyon araçlar üretiyor ,Ferrari ve Aston Martin ise sadece özel sipariş yoluyla yılda sayılı araç üretiyor.Zaten modellere de bakarsak aradaki fiyat farkı bariz.Bence burda Aston Martin çalışanı ,müzikle ilgili bir mühendis abimiz böyle ürünlerin üretilmesine vesile olacakmış ki ,aşırı pahalı olduğundan dolayı galiba sadece Slash abimiz alabilmiş birer örnek.Nette tanıtım videolarının bulunmamasına da şaşırmıyorum.Bende multimilyarder olsam ,benimde olsa Aston Martin amfim ve gitarım ,bende review koymam ,anne benim neden yok ,bizde niye yok ?

gkaykaya97 ve orkopasa bunu beğendi.
  16. multimilyarder olsam ya da olmasam farkeden birşey olmaz. biraz müzikten anlıyorsam amfiyi ve gitarı bu işte uzmanlaşmış markalardan alırım.
    Lisans koyarak 50 liralık malı 5.000 tlye satmanın bir yolu. tam da müzikten anlamayan gösteriş düşkünlerine göre.

17. Bu tarz müşteriyye hitap eden marka ismiyle satış yapma mantığındaki göresle inanılmaz önem veren bir firma için yüzkarası bir durum sözkonusu bence. fotoğraf çekimleri amatör ötesi. ışık kompozisyon, amfinin altına konulmuş olan halı bile toz içinde .... Eğer lisanslı ürünse Aston Martin yakın zamanda isim hakkını geri çeker.

Son düzenleme: 30 Nisan 2015
  18. Multimilyarder olsaydım elbet fark ederdi ,samimi söylüyorum review çekip koymazdım.Bana ne abi o kadar parayı basıp almışım ürünleri ,fukara lobisini mi düşüneceğim bir de ,vay efendim onlarda duysunlar ,görsünler diye ??! :) Müzikten anlayan bir gösteriş düşkünü olarak şunu söyleyebilirim ki adamlar kendi custom arabalarında kullandıkları koltuk döşemelerinin derilerini ,arabalardaki kaporta karbonlarını ve markalarının resmen kokularını kullanmışlar.Ürünleri kim alır kim almaz konusunda ise ,müzisyenlerden daha çok müzik koleksiyonerlerini işaret edebiliriz ,tabi fiyatları baz alırsak.

19. egehanbirge bunu beğendi.
  20. Aston Martin Guitars Contact Page kısmından kendileriyle kurduğum irtibata göre ,hazır olan ürünlerinin fiyatları belli.Fakat ,Slash gibi custom bir model istiyorsak gözden çıkaracağımız miktar minimum 16.000 tl ile 20.000 tl arasında değişiyormuş.Verdiğiniz linkler ,üretilip ellerinde olan modeller.Multimilyarder geyiği tamamen bu forumda 20.000 + 30.000 verip Aston Martin gitar ve amfi alacak birini tanımadığımı anlatmak içindi :)

aslankenan bunu beğendi.