Guitar Rig 4

İnternetten bir kaynaktan Guitar Rig 4 indirdim. Büyük bir zevkle internetten coverlara baktım videoları inceledim birçok ton var. Hepsi birbirinden güzeldi. Ertesi gün kalktım gittim bir jack mikseri aldım. Taktım tabi hemen gitarı. Laptop kullanıyorum ama hiçbir şekilde programdan ses gelmiyor ne yapsam bilemedim anlayan var mı ?

Laptop larda mikrofon vs. kapatmak gerekiyor. Ben ancak o sekilde calistirmistim. O zaman hangi girisi kullanacagini bilemediginden ses alinmiyor. biraz zaman harcatiyor ama sonuc fena degil.

asio driver kurmakla iş bitmiyor kuruyorsun programın ayarlarına giriyorsun oradan ses kartını asio üzerinden seçiyorsun da eğer ses kartın onboard ise pek de iyi ses vermiyor latency gecikme sorunu cızırtı falan da geliyor. Ben Rig 5 kullanıyorum onboard ile hiç memnun değildim, sonra gittim ses kartı aldım tonları net ve düzgün vermeye başladı.
Bir diğer orogram da amplitube 3 tavsiye ederim bulabilirsen onda da güzel tonlar var

• Konu Sahibi Konu Sahibi
asio driver kurmakla iş bitmiyor kuruyorsun programın ayarlarına giriyorsun oradan ses kartını asio üzerinden seçiyorsun da eğer ses kartın onboard ise pek de iyi ses vermiyor latency gecikme sorunu cızırtı falan da geliyor. Ben Rig 5 kullanıyorum onboard ile hiç memnun değildim, sonra gittim ses kartı aldım tonları net ve düzgün vermeye başladı.
Bir diğer orogram da amplitube 3 tavsiye ederim bulabilirsen onda da güzel tonlar var
Dün asio ayarlarını yaptım, ne hikmetse hiçbir ses gelmedi amfileri seçtim uğraştım vs anca gitarımın tellerinin sesini duydum. Programı anlayacagınız kullanamadım

hocam görüntü atma şansınız varsa yardımcı olayım size işletim sisteminiz ne?
Denetim Masası-Ses Bölümünden Kayıtta hangi giriş seçili? Mikrofon açık mı?
Onboard ise pek ses alamazsınız benden demesi.

Geri