1000 Tl Bütçe Ile Akustik Gitar Seçimi

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda PaGaNMeTaL tarafından 1 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Öncelikle akustik gitar hakkında bilgim olmadığı için sizden gelen her yorum için şimdiden teşekkür ederim
    Merhaba Arkadaşlar akustik gitar almayı düşünüyorum elimde 1000 tl gibi bir bütçe var elektro akustik gitar (2. el de olabilir) 1000 tl ye bu 2 li kombinasyonu sağlayacak çok iyi gitar ve amfi bulabilirsin diyorsanız model ve amfi önerebilir misiniz
    AYRICA
    Bu ikili kombinasyondan iyi sonuç alamazsın bu fiyata diyorsanız bana 1000tl ye kadar önerebileceğiniz akustik gitar modeli var mı

2. @uygurmen yorumunuz için teşekkür ediyorum bir diğer sorum önerebileceğiniz sağlam olarak nitelendirdiğiniz 2. el veyatta 0 amfi modeli var mıdır

3. Merhabalar. Ben rastlantı eseri sırf fiyatı daha uygun diye denemeden gretsch g-5013ce almıştım. Gitar çok güzel çıktı, görseli ayrı sesi ayrı güzel. Bayıla bayıla çalıyorum. Şöyle söyleyeyim PRS SE Angelus almaya gidip bunu almıştım. Resmini de paylaşıyorum, eli uzun süre yormayan, kolay çalımlı bir ergonomisi var. Dilersen kayıt da gönderebilirim ö.m. ile...

Gretsch.jpg

4. kayıt gönderebilir misin birde fiyatı ne kadar ekstra olarak birde önerebileceğin 300-400 tl fiyatında amfi var mı

5. Merhabalar, yaklaşık bir senedir kullandığım son derece de memnun olduğum bir akustik gitarım var, Ibanez AEL10E NT.. İnternet araştırması yapabilirsiniz, sıfır fiyatı 1000 tl'nin üzerinde bir gitardır. Jumbo tabir edilen gövdelerdendir, Ibanez SRT preampı ve mono jack çıkışına ilaveten XLR çıkışı var. Boss GT-10 almak için gitarlarımdan birini gözden çıkarmayı düşünüyordum, boss gt-10 ilanı var mıdır diye bakmak için girmiştim foruma, başlığınızı fark ettim. özelden yazarsan uzun uzun anlatabilirim, çok daha detaylı fotoğraflar da gönderebilirim, 800 tl'ye bir prosesör buldum ve gitarımı 750 tl'ye satmaya karar verdim şu anda, dediğim gibi aklınıza yatarsa özel mesajla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitedeki diğer arkadaşlar da yorumlarsa gitarı ve fiyatı memnun olurum, ben de buradan dahil olurum sohbete..

Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş