Makine (Industrial) - izmir

zapin demiş ki:
anemi alt grup olacak
dinleyiciler heyecan ve enerji patlamasından bitecek ve bütün depresif yönleri atılacak ve haftaya sarjı bitik baslayıp aslında tam depolanmış olacak ve okullarında gercek basarı ya ulaşacaklardır
sözlerim yanlış anlaşılmasın çalar saate saygım büyüktür.anlayan anladı zati.

bak güldürdün beni aferin.
anemi makineye veya makine anemiye ön grup olsunve program birkaç ay bu şekilde gitsin, bornovada bağıra çağıra koşturmazsam ne oliim. :twisted:

anemi ile makine birbirine girsin sarkılar öyle soylensin
onlardan önce de çalar saat çıksın
3 ü bir arada
dungeon ise cami olsun
ooze dan çıkanlar abdest alır namaz kılar
:roll:

hatta ooze isim degiştirin oazma olsun.dancın cami olsun gece namaza gelen olmaz.gençlerimiz abdest alsın ve basarının a.k..ysun.

10 ekim salı MAKiNE @ Bronx (istanbul) kapı açılış 21:00

ayrıca MAKiNE ekim ayı sonundan itibaren her cumartesi Kemancı'da... (izmir)

CO demiş ki:
10 ekim salı MAKiNE @ Bronx (istanbul) kapı açılış 21:00

ayrıca MAKiNE ekim ayı sonundan itibaren her cumartesi Kemancı'da... (izmir)

aaaaaaaa dungeon nooldu

olsun cumartesi benim daha da işime geldi ne de olsa c.tesileri de ders var olay ne zaman gidicem die düşünüp duruyodum haftaiçi yalan oldu zaten benm için cumartesi süper

tam gaz devam :twisted:

zapin demiş ki:
hatta ooze isim degiştirin oazma olsun.dancın cami olsun gece namaza gelen olmaz.gençlerimiz abdest alsın ve basarının a.k..ysun.

aneminin bi şarkısı vardır,senin son kelimeni içeren.her ne kadar anemiden haz etmesemde sana bu şarkıyı ithaf etmek istiyorum çünkü yazdıklarına akıllı mantıklı bişeyler yazılamıo malesef.buda haliyle benden diil senden kaynaklı..

bazı insanlar gündeme gelebilmek için digerlerinin masum duygularına çamur atarlar ama bilmezler ki onların elleri çamura bulaşır.
makine yi özledik yani içmeden sarhoşlugu.sabırla bekliyoruz.

Geri