Tatlı Kaçıklar

'Forum Meydanı' forumunda Purgatory tarafından 2 Ekim 2006 tarihinde açılan konu

1. Dizi olayında şu bir kaç aydır kendimi şanslı görüyorum..

Married With Children tekrar başlasa ne güzel olur derken o başlamıştı; az zaman önce de "Bir zamanlar Tatlı Kaçıklar vardı, Tarumar baba vardı, tekrar başlasa ne sevindirik olurum.." diyordum.. O da başladı.. Var mı bunların takipçisi? Ben seneler önce de bayılıyordum, şimdi de bayılıyorum.. Tarumar'ın lafları olsun, Beton Raziye ile Dürdane olsun, Rafet Saffet olsun; tabii olay dizide bir tane bile çirkin hatun oynamamasına da bağlanıyor.. :lol:

Kısacası ben çok eğleniyorum bunları izlerken, 90'ların Türkiyesi ortasında çok eğlenceli bir dizi bence.. İzlemeyen, Rectifier'ın söylemlerine maruz kalsın..

2. tatlı kaçıklar sevilmez mi yau. :) çocukluğum bu diziyle geçti, özellikle tarumar babaya hastaydım. tarumar baba iyiydi hoştu da yanındaki salak elemanlar dizinin gizli kahramanlarıydılar :D kısacası bu dizideki oyuncuların uyumunu ben uzun zamandır görmedim başka dizilerde.

ya şu an sanırım tgrt'de tekrarları yayınlanıyor, ben izleyemiyorum ama izleyen varsa saatini gününü söylesin.

3. Evet TGRT'de yayınlanıyor, zaten o yüzden "Aklımdan geçti ve yayınlanmaya başladı.." diye bir cümle sarf ettim.. Ama bu konuda bilgi vermemişim, iyi hatırlattın.. Hafta içleri 14.00 - 14.30 arasında mütemadiyen oynak saatler ile başlıyor; hafta sonları da veriyorlarmış ben bu hafta sonu rastladım ve en başında yakalayamadım ama seyrettiğimde saat 17.00 civarıydı..

Ne diyorsun ulan, muz kabuğu..! :lol:

4. o aralarda millet birbirine "sus aysu!" der olmuştu. :lol:

5. ercan diye bi eleman vardı ne oldu o acaba

6. mehmet ali erbilin hayatı boyunca içinde bulunduğu tek olumlu yapım, güzeldi zamanında...

7. kamuran baba harikaydı.nasıl sesleniyordu adamlarına:''ne oluyor burda beeee,pokemon tasoları!'' :lol:

8. yayınlandığı dönem çok severdim. şimdiler de ise...