Thrashfire(thrash metal)Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda SLAYERKAN tarafından 2 Ekim 2006 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. grubumuz daha yeni olup thrash metalin ruhunu tekrardan yaşatmaya çalışan bi grup.umarım yakında konserlerde gorusuruz.

grup elemanları

vokal:şeref
    ritm gitar:eek:nurcan
    solo gitar:eek:rcan
    bas gitar:erkan
    davul:can

THRASH TİLL DEATH!!!

2. Başarılar diliyorum yavrular.İnşallah hep beraber güzel konserler veririz.Görüşürüz kendinize iyi bakın.

3. hadi bakalım tam gaz thrash fire

4. Çaldıklarınızı da yazarsanız daha güzel olacak. Biraz fikir sahibi olmak adına önemli bir ayrıntı.. Kayıt varsa dinlemek isterim nazicaze.. (Ha bir de moderatörler görmeden bir şey fısıldayayım, başlığın selameti açısından harfleri küçültün bence..)

5. re

walla hocam slayer testament overkill kreator sepultura falan calcaz sarkılar süpriz solendiii zaman herkes calmaa kalkıo o yüzden:)

6. Anladım.. O zaman Sepultura demişken Roots Moots değil de Stronger Than Hate çalın, işte o zaman Thrash olur, Ankara'ya gelip kafa sallarım en önde..!

: )

7. Ya abi burda vokalde şeref var bak gene aklıma bu adam geldi hüzünlendim gene ya :( nese önünüz açık olur inşallah zaten çok çalışırsanız herşey olur ulan grup kuruldu şeref gitti vay a.k ya

8. re

hafta sonları gelcek seref nasipse umarım hersey istediimiz gibi olur eyvallah hakan.

9. gruba başarılar dilerim sonuçta magnum opusla 2 ortak eleman var kardeş grup sayılır:D

10. inşALLAH güzel işler yapacaz beraber!..
    Sağlamsınız sağlam!..
    Koparın gitsin...

11. Grup baya sağlam.Erkan'da Scream Vokallikte var.Ondan çift scream gidicez bağzı yerlerde.Bir adette Hell Doom cumuz var davulcumuzun sesini duymalısınız :lol:

12. re

eyvallah şeref sen iste screamin kralını yaparız:) scream kardeşim benim.. olm yine hatırladım özlicem lan seniii:(

13. Gelecek hayırlısıyla nasipse demeyin öle...

14. re

tamam levent sen iste yeter löööö cocuk seniiii:)

15. Çok löÖöööÖöyüm ben...

16. jan

jan

996
    0
    300
    ulaşılabilinecek bir kaydınız yada cıktıgınız organizasyonlar varsa belirtiniz . . .

başlık açarken uyulması gereken kurallar kısmını okuyunuz . . .

17. Grup yeni kurulunca bi kayıdı olmuyor.Daha studiolara başlıyoruz bi bismillah Jan hehehe :lol:

Ama sağlam geliyoruz...

18. jan

jan

996
    0
    300
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş