Detone (Alternatif) - İzmir

punkserkan demiş ki:
minee demiş ki:
cuma gecesi çalar saat istanbulda olcakmış yani beri de olmcaklar... peki o gece detonenin beride programı olma olasılığı nedir arkadaşlar? heheheh

ama iki gun arka arkaya DETONE olmaz ki arkadaşlar dimi ama!! :roll: Son aldigim haberlere göre repertuar dogs(42!) çalicak herhal... :roll:

heheheh :D yooo bence olurrr :D iki gün de olur, üç gün de olur, beş gün de olurrrrrr :D bize kalsa tabiiii ;)

ozaman bizde cumartesi geliriz napalım sağlık olsunn :D

Bugun perşembe arkadaşlar....yani 7 aralik

biz BERİ BAR dayiz bekleris herkesi...

Parti var bi de ama ne partisi oldugunu unuttum :)

ÇALAR SAAT ve DETONE....saygilar

punkserkan demiş ki:

aman yaaaaaa, şansa bak :evil: tam bombaymışş bugün haaa :LOL: vize olmasaydııı kaçarmıydı beeeeeee...!!!!
nese gidenler bizim içinde kopsunnn..coşsunnn.... :dans

hem cumartesiye ne kaldı kiii..... :roll:

nilloraska demiş ki:
punkserkan demiş ki:

aman yaaaaaa, şansa bak :evil: tam bombaymışş bugün haaa :LOL: vize olmasaydııı kaçarmıydı beeeeeee...!!!!
nese gidenler bizim içinde kopsunnn..coşsunnn.... :dans

hem cumartesiye ne kaldı kiii..... :roll:

Üzülmeyin arkadaşlar..... 12 aralik salı gunu TEKSTİL partisi var ÇALARSAAT VE DETONE yine beraber...gusel bi parti olcak..öle ümit ediyorum..herkesi bekleriz ;)

slm... detoneyııı sonunda dınlıyebıldımm:D:D kuzenım serkan abının grubu olmasına ragmen fazla dınlıyememıstım ama dınledımmm ve bayıldımmm...gercektn cok eglencelı grupppp...mor yazmayı nerdeyse gunun 24 saatı dınlıorm bıkmıorm walla :D su oss yı bı atlatalımmm detone nerde cıkarsa cıksın orda olcam walla :D serkan abım ve detoneyi cok cok opuorm :p :p

tabıı kı tabıı kı!!!!!!!! :D detone nın oldugu her yer eglencelı!!!! hadı bakalım bızım vızeler bıttı!!!!! oley :!:
yıne manyak ıcecez, manyak kopacaz!!! beriiiiiiiii zıplaaaaaaaaaaaaaaa!!!! detone gelıoooooooooooooooo :!: :!:

Geri