Detone (Alternatif) - İzmir

sevgiler arkadaşlar..

demo çok güzel olmuş. kayıt da cabası ;). sahne soundunuza birebir uyması ayrıca güzel. çok keyiflendim. teşekkürler..

modülasyodan sonraki back vokal +milyon.

saygılar.

Emre.

ascii demiş ki:
sevgiler arkadaşlar..

demo çok güzel olmuş. kayıt da cabası ;). sahne soundunuza birebir uyması ayrıca güzel. çok keyiflendim. teşekkürler..

modülasyodan sonraki back vokal +milyon.

saygılar.

Emre.

Begenmene sevindim emrecim ;) saygi bizden :roll:

Program hatirlatma...!!!

Çarşamba OPUS BAR (alsancak)

Perşembe BERİ BAR (Bornova)

Cumartesi BERİ BAR..... saglicakla kalin efenim;)

Bugun OPUS gunu arkadaşlar( Çarşamba yani) .... herkezi bekliyoruzz...

saat 22:30 da sahnedeyiz......orda da ziplamaya eglenmeye devam tabiki :twisted:

Öncelikle geçmiş bayramınız kutlu olsun, arkadaşlar. DeTone sayfası bayağı değişmiş, güzelde olmuşta, olmuş da biraz tatlı bir eleştiri getireceğim:) O resim galerisi değişmeseydi güzel olurdu, sanki. Onun dışında sayfanızın yeni imajı, görselliği süpeer walla. 8) ;) , Kim hazırladıysa ellerine sağlık. :p, bu arada yeni başladığınız mekanda da kolaylıklar arkadaşlar;))

Canlar, arkadaşlar.. Opus'ta kolaylar gele.. Umarım kimse canınızı sıkmaz orda.. Tam gaz eğlenceye devam edeceğinize adım gibi eminim..
Kendinize iyi bakın, herkese selamlar.

yico demiş ki:
Canlar, arkadaşlar.. Opus'ta kolaylar gele.. Umarım kimse canınızı sıkmaz orda.. Tam gaz eğlenceye devam edeceğinize adım gibi eminim..
Kendinize iyi bakın, herkese selamlar.

saolsın ajan yiğit keyifli bi programdı(bizbize takıldık :D)kancaya selam dinlemeye dewam :twisted:

splash8 demiş ki:
Acaba repertuarınıza bi kaç tane daha Nirvana eklermisiniz...Çok iyi çaldiginizi düşünüyorum nirvana nın parçalarini ...teşekkurler. :roll:

nirvana severim ..neden olmasın ki ...yeni repertuara eklemek için aslinda bi kaç şarki var kafamızda bakalim handisi olcak... :roll:

Bu arada bugun DETONE gunu herkes BERİ BAR a hadi bakimmm boşluklari dolduralim ;)

selaam.)

arkadaşlar merhaba artık bende aranıza katıldım bundan sonra bende varım site çok güsel detone daha güsell.) programınız çok iyi dewam ediyorr daha da iyi olcağından eminim görüşmek üzere :LOL:

Geri