Ibanez 2550 Vs 2570 (elektronik Aksamın Yeri)

siz olsanız bu iki gitardan hangisini seçerdiniz (sadece elektronik aksamın yerini göz önüne alın)

• Toplam oy veren
    7
Meraba arkadaşlar. daha önce de elimdeki ibanez rg2550 ile ilgili bir soru sormuştum. pickguard lı bir gitar. açtığımda bütün teknik aksamının ön kısımda olduğunu gördüm. hatta içi bayağı boştu da diyebilirim, malzemeden çalınmış gibi :) ama rg2570 in aksamı arkada ve ağacı daha fazla. sormak istediğim şey: bu iki gitarın tek farkları sadece bu olsaydı aralarında nasıl bir fark olurdu ??? ses ton entonasyon sustain her anlamda yorumunuzu yapabilirsiniz..
ve hala düşünürüm bir gitar üreticisi neden bu 2 ürünü birden üretir. bir nedeni olmalı.
teşekkürler...

Her iki modeli de kullanmis biri olarak sunu soyleyebilirim. Benim icin 1570-1550-2550-2570 hepsi ayni. Aman aman bir ton farki yok hicbirinde. İbanez ureticileri pickguardli modellerini super strat olarak, strat gitarlara daha yakin bir ton alabilmek ve gerektiginde single coil olarak kullanabilmek amaci ile urettiklerini belirtiyorlar. Sahsi bir oneri olarak gidipte rg3570 e 3.500tl para vermektense rg1570 alip manyetik modifiyesi yapmak cok daha mantikli.

Geri