Metatron (Melodik Death Metal) Adana-Kayseri

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Alkollica tarafından 6 Ekim 2006 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Metatron Yeniden

Bir süre önce grup elemanlarının farklı farklı şehirlere gitmesi sebebiyle dağılma kararı almıştık ve çalışmalarımızı durdurmuştuk. Metatron yeni kadrosuyla yeniden bir araya gelmiştir. Grup dağılma kararı aldıktan sonra Nazım, Cihan, Deniz, ve Serhat’ın Adana’da kurmayı planladığı gruba Metatron adını vermeyi uygun görmüş bulunuyoruz. Bu kadroya Mustafa’yı da dahil ederek çalışmalarımıza başladık. Melodik Death Metal tarzını beste ve coverlarla icra etmeye başlayan Metatron yeni kadrosu eşliğinde ilk demo çalışması "Untouched by Fear" ile dönüş yaptı.

Metatron

Vokal - Nazım Eskikakız
    Ritm Gitar - Mustafa Davarcı
    Solo Gitar - Deniz Aydınalp
    Bas Gitar - A. Cihan Coşkun
    Davul - Serhat İnceer

Kayıtlarımızı; Demoyu online dinlemek ya da indirmek isteyenler aşağıdaki adresleri kullanabilir.

http://www.4shared.com/file/49978044/73b26d76/Metatron-_Untouched_by_Fear.html

http://metatron.anatolianrock.com/

2. severek dinleyip takip ettiğim gruplardan ibr tanseisde metatrondur bu adamların sakin durmalarına hastayım

3. blues mi? süper ya!

hem paranoid'i süper cover lamışsınız! yozgat'lıyım, kayserili gruplara hep destek :D

4. Blues Wave isimli parça yok sitede :?

5. başarılar

6. Blues Wave isimli parçayı canlı canlı kanlı kanlı dinledim kaç kere çok zevk alarak çalıyolar hallerini görmek lazım iyiyiki varsınız dostlarım .

7. slm lar..turkrock ta kayseriye ait grupları tanımaya çalışıyorum.tetra,esrar,fondeep le de tanıştım,sizlerle de tanışmak isterim.ankarada heavy-trash-progressive tarz müzik yapmakta olan BİLİNÇALTI grubunun davulcusuyum..ismim ilke..temmuz ayında kayseride olucam.mümkün olursa tanışmak ve provanızı izlemek isterim. [email protected] msn adresimdir..saygılar..

8. Konu açılış mesajı düzenlenmiştir.

Bu Sayfayı Paylaş