charvette by charvell

üzerlerinde Teksas USA diye yazar aldanma sakın muhtemelen kore yapimi oluyo o charvette'ler bildiğim hepsi bu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kore uretimi olması yeterli .zaten beğendiğim gitar cok sade üzerinde bir humbucker ve bir single coil var.cok hosuma gitti namussuz :) manyetik modifiyesi falan cok güzel olabilir gibime geldi.

Yok, Ankara'da Başkent Müzik'te (Tam emin olmasam da dükkanın isminden) gördüm bir tane. Eski bir alet herhalde, üzerindeki köprü bayağı felaket durumdaydı...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
demek türkiyede var baya charvette.valla eski kore üretimi gitarların oldukca kalite olduğu bilinen bir sey.kore üretimi squier ler falan cok acaip verim veriyo.bence fiyatıda uygunsa alınır.sunta değiller cunku.

Fiyat olarak $400 dedi oradaki arkadaş, bir de Wilkinson köprü almam lazım, üzerindekinin durumu iyi değil. Onun dışında bir sorunu yok gibi görünüyor... Gerçi $400 + köprü de benim bütçemi oldukça kasacak ama...

masterofpuppetsasd demiş ki:
demek türkiyede var baya charvette.valla eski kore üretimi gitarların oldukca kalite olduğu bilinen bir sey.kore üretimi squier ler falan cok acaip verim veriyo.bence fiyatıda uygunsa alınır.sunta değiller cunku.

Ben de yarın Ibanez'i Squier HM2 Heavy Metal'le takaslıyorum,akabinde Kore yapımı '80lerden kalma bi Squier'in performansı hakkında detaylı bilgi yazıyorum buraya. ;)

Muhtemelen beklentimi karşılamıycak...Yani benim bu gitardan beklentimi USA Heavy Metal bile karşılamaz,acayip gaza geldim. :LOL:

Geri