Elimde 100e Yakın Teneke Kutu Var Ne Yapmalıyım?

'Forum Meydanı' forumunda 7r7 tarafından 10 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    elimde 100e yakın teneke kutu var ice tea koka kola falan. Yaratıcı bişeyler yapmak istiyorum öğrenci evindeyim yani ne yaparsam yapayım sıkıntı olmaz :)

2. Google

başta garipsedim ama bu konuyu araştıran bayağı kişi varmış, görünüşe göre bir takım şeyler yapılmışta..

3. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    :) elimde fazlasıyla olduğu için odayı dolduracak bişeyler bakıyorum googleden çoğunu kurcaladım. Bir tek mumluk tarzı şeyler tavana asmalı falan olursa hoş olacak gibime geliyor. Başka fikirler belkiyorum.

4. Teneke kutuları diklemesine ezer maç yapardık arkadaşlarla ilkokuldayken. Sizin ev de öğrenci eviymiş zaten, ev arkadaşlarıyla tek kale maç yapabilirsiniz. 100 tane olması da baya iyi sonuçta aynı teneke kutuyu defalarca kullanınca ilk günkü performansı vermiyor, eskidikçe değiştirirsiniz.

5. benim de pringles kutuları var roket falan yaparım herhalde.

6. J-P

J-P

794
    416
    1,705
    Hepsini geri dönüşüme göndermek daha iyi.

7. Kesip biçerken dikkatli olunda, acayip sakatlıklar çıkarabiliyor o tenekeler jilet gibi.

8.  
    metaltrrocker bunu beğendi.
  9. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    öyle bişey düşünseydim hepsini her içtikten sonra çöpe atardım. Yaratıcı fikrinizi çin teşekkürler.
    @Çağrı Tozlu Videodaki fon müziğine bayıldım :D lakin sayısı fazla oldugu için daha farklı şeyler bakınıyorum

Çağrı Tozlu ve metaltrrocker bunu beğendi.
  10. J-P

J-P

794
    416
    1,705
    Elinle toplu olarak biriktirip geri dönüşüme teslim etmek apayrı bi olay bunu kast etmiştim aslında, anlayan anladı zaten.

11. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    Evet apayrı. Benimle hiç bir ilgisi yok maalesef yine de teşekkürler.

12. @7r7 2. Mesajdaki video cok yaratici geldi, dusunmuyor musun??

13. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    odamı dolduracak şekilde birşeyler yapmak istiyorum onca şeyden bi parça kalıp kurtarmaz beni :D

14. İçlerini doldurabilirsen böyle bir koltuk olabilir;

7r7 bunu beğendi.
  15. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    bak bu hoşuma gitti :D acep içi nasıl dolar?

16. Bu kapilarin arasina sikilan bir sprey var, gittikce sisip kuruyor. Onlarla doldurulup spreyle boyanabilir. Ama bir puf sart kesinlikle :D

aimlessmentality bunu beğendi.
  17. Poliüretan :)

antbalci bunu beğendi.
  18. 7r7

7r7

306
    155
    1,555
    bak o da çok güzel :D puf yerine şeffaf şişme bişiler (şişme yastık tarzı) bulunabilir aslnda o zaman rahat olur

19. Puf biraz zor gibi duruyor. Ben sehpa önerebilirim.

Bu Sayfayı Paylaş