Survivor Türkiye-Yunanistan

yillardir bu tur programları izleyen biri olarak(bbg,benimle evlenşirmisin,meriç furyası) bana bunlar nasıl oyun,reyting,prodiksiyon peşindeler diye düşünmekten,lan bu yarışmacınında şöyle bir psikolojisi, taktiği var ,şerefsize bak felan diye yorumlar yapmaktan gına geldi,zaman kaybı daha öğretici,eğitici,erdemli programları koysunlarda onları izleyelim Örneğin Kürşat başarın kanal 1 deki programı gibi ve eğlence programıda olacak tabi diyenler ki şart tabi dans,entrikasız popstar yarışmaları koysunlar kafamız ozulmadan seyredelim...ama nerde bizde o akıl başımıza bir gün yine çok kötü şeyler gelecek ama o zamanda inşallah 20lerde olduğu gibi paçayı yırtabiliriz.

hepsi kurmaca.. hepsi oyun.. aldatmaca... o kadar kavga ediyolar sonra elemelde seni nie seçtiler diincede ben hastaydım dio kızın teki.. yani hadiyin beyler böle olmuyo biraz kavga dövüş lazım yapıyolar yapımcılar... aslında o adada ne güzel belgeseller çekilir ama biz betonları izliyoruz.. :S

saçma sapan bi yarışma insanların gaz milliyetçilik duygularını kullanıp reyting elde etme çabası ne zaman bitiyor bu ya? daha çok var mı :(

türkler gerçekten ciddiye almıyorlar fakat yunanlılar ölüm kalım meselesiymiş gibi yarışıyorlar bence orda aşk yaşanmamalıydı yunanlılar bundan yararlanıyorlar hepsi oyun bencede sadece gösteriş yapıyorlar...!

çok sağlam bir yarışma ancak fear factor bir başka:) fear factore kaç kez form doldurdum ama ses çıkmadı:S fakat sık sık tazeliyorum.. surviverda da şansımı deniycem:)

fear factor harbi yürek isteyen bir yarışma valla cesaretinden dolayı tebrik ediyorum seni. tehlikeli yarışmalar birşey değil de, böceklerle solucanlarla molucanlarla olanları akıllara zarar :roll:

Gerek yoktu böyle bir yarışmaya...2 ülke halkı arasında kanamaya müsait bir yara var..bunu çomaklamaya gerek yok.Ufak bir hareketleri sözleri bile büyüyebilir halkın gözünde

Belkide Türk-Yunan dayanışmasına ve dostluğa, kardeşliğe örnek olması amacıyla veya bu iki milletin kapışmasından, tartışmalarından çıkacak reyting amacıyla yapılan bir yarışma... Hangi amaca doğru düzgün ulaşıldığıysa tartışılır.

tinklebell demiş ki:
fear factor harbi yürek isteyen bir yarışma valla cesaretinden dolayı tebrik ediyorum seni. tehlikeli yarışmalar birşey değil de, böceklerle solucanlarla molucanlarla olanları akıllara zarar :roll:

teşekkür ederim:) bir de alsalar beni ahhh:) böcek solucan yılan vs vız gelir de, bazı nefesle ilgili yarışmalar oluyor o konuda çok güvenmem kendime,malum sigara alkol vs... olsun genede alsınlar beni yaaa :LOL:

survivor da yeni bomba şok şok şok:D
yeni sezon survivorda takımlar galatasaraylılar ve fenerbahçelilerden oluşan iki takım olucak aynı adada yarışacaklar

yelkenim_dusoldu demiş ki:
hepsi kurmaca.. hepsi oyun.. aldatmaca... o kadar kavga ediyolar sonra elemelde seni nie seçtiler diincede ben hastaydım dio kızın teki.. yani hadiyin beyler böle olmuyo biraz kavga dövüş lazım yapıyolar yapımcılar... aslında o adada ne güzel belgeseller çekilir ama biz betonları izliyoruz.. :S

evet...mesela canlı yayında kafana bardak vuracan diyo eeeeee naapsın adam para alıyor ne kadar köfte o kadar ekmek

Queen_of_Metal demiş ki:
tinklebell demiş ki:

teşekkür ederim:) bir de alsalar beni ahhh:) böcek solucan yılan vs vız gelir de, bazı nefesle ilgili yarışmalar oluyor o konuda çok güvenmem kendime,malum sigara alkol vs... olsun genede alsınlar beni yaaa :LOL:

yav napıcan yaaaaaaaaaaaaaa....arkadaşla biliyormuydunuz fear factor'deki yarışma eskiden japonyada insanlara işkence yapıorlarmış(fare,yılan dolu küvvete yatma böğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğk)

doğru! fear factor çekimleri sadece 1 hafta sürüyor arjantinde.. tamam daha ağar şeylerle yarışıyorlar ancak o zaten bir cesaret yarışması, gözü yemeyen gitmez... fakat surviver aylarca sürüyor ve açlık,hastalık,sefalet herşey var...

pantelis de gitti, action kalmaz artık, adam ilk başlarda hoşuma gidiodu, en asından lafını esirgemiyordu ama giderken herşei berbat etti :))

gerçi bisimkilerin kazanabileceini zannetmiorum... ve ama acun pis noktadan yakalamıs olaı, direkt Türkiye- Yunanistan :))

adam nereden nereye geldi... :))

Geri