Uygun Fiyatlı Gitar Teli

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda aljezi tarafından 15 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba arkadaşlar.elektro gitar çalıyorum ve Gaziantep te. Yaşıyorum ve burada tel fiyatları epey Pahalı .online alışveriş yapabileceğim uygun hatta ucuz tel satan bir yer var mıdır acaba.teşekkürler.
   
 2. Mydukkan.com bu isin standarto sayilabilir. Senkop veya Zuhal'in internet sitelerinden de alis veris yapabilirsin.
   
 3. 20 liradan aşağı vermem gerek ama☺️bir arkadaşım bana 8-9liraya kaliteler aldığını söylüyordu..ama nerden aldığını bilmiyorum
   
 4. Bence arkadaşının kalite anlayışında farklılık var, Ben ernie ball super slinky kullanıyorum, her çalımdan sonra temizleme ile teller 1 ay ne ton kaybediyor, ne paslanıyor.
   
 5. Yapmayın gençler başımıza ne geliyorsa bu mantıktan dolayı geliyor memleketçe..
   
 6. E bir tele yirmi lira veremem diyor, Dadı mı önerirsin ?
   
 7. Bu markalar enayi değil, 15 liralık Ibanez tel demek 10 liralık Ashton tel demektir kabaca. Müzik aleminde hakettiğinden pahalı ürünler satan markalar arasında Ibanez ve Fender kafaya oynar.
   
 8. Görüşleriniz tamamen kişisel bence. Ibanez ve Fenderin belirli kalite standartını yakaladığını düşünüyorum.
   
 9. Görüşlerim bizzat yanyana farklı markalarla kıyaslama deneyimlerime dayalıdır. Mydukkan'da masabaşı kıyaslamalarına değil ;)
  Neyse arkadaşın konusunu baltalamayalım daha fazla..
   
 10. Benim mydukkan masa başı kıyaslamaları yaptığım çıkarımınızı kibirinize verip görmezden geliyorum. Yoksa insanları tanımadan çıkarım yapmak tamamen cahillik göstergesidir.
   
  CAJEMIR bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş