Chorba (Blues/Progressive Rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Luke tarafından 9 Ekim 2006 tarihinde açılan konu

1. Şimdilik sadece eğlencesine Blues çalıyoruz. Bir kere hücum kayıt almışlığımız var. Ayrıca; Yolcu'daki Jam Session'larda Echoes ve Blue Velvet ile 1-2 şarkı çalmışlığımız da vardır...

Gitar: Tunca
    Bas Gitar: Ayhan
    Davul: Anıl

Bu topic'i açmamızın pek bir amacı yok aslında...

Kayıt: http://www.hemenpaylas.com/download/1428934/mars-hucum_kayit.mp3.html

2. ooo kardesim kadim dostum iyi müzisyen anıl a bol bol basarilar ve tabii grubuda...

3. valla elemanları ayrı ayrı dinlemişliğim vardır,
    bir de bir stüdyolarına katılmıştım :)
    gerçekten çok keyifli ve süper bir enerjileri var...
    başarılar gardişfşfşfş

4. oo hayırlı olsun efem ayhan efendiyi tanırız ailecek. çıkın biyerlerde de jam session un dibine vuralım :D :D hadin kolay gele...

5. Ooo, Tunca Abi'yi bilirim. Yüzükle çok güzel gitar çalar. Geçen Yolcu'da dinledim, kulaklarımızın pası silindi :)

Başarılar abiler.

6. Vay be çok sevindim bu habere Ayhanım'a Tunca Abi'ye ve kıllıya :lol: başarı dileklerimi sunarım orda olmaya çalışacağım...

7. oldukça bahsetti ayhan kardeşim ama dinlemek nasip olmadı yalnız dinleyenlerden aldığım yorumlar gayet eğlenceli ve ii müzisyenlenlerden oluşan bir grup olduğu ve de sahnede kendi aralarında da eğlenebilen bir grup olduğu başarılar ayhan başarılar chorba

8. hadi bakalim anıl bey umarim uzun ömürlü olur da bol bol izleriz sizi=)

9. merak ettim grubu. benim gibi merak edenler varsa ayhan saglamdir ama ona kefilim ;)
    basarilar dilerim efenim.dinlemek isterim canli

10. Kayıt koyduk o kadar onu dinlesenize garip garip yorumlar yapacağınıza ehehe :)

11. Ahaueu harbi ya :) :) :D

12. Arkadaşlar Öncelikle Merhaba...
    Çorba İsmini Çok Konuşmuştuk Grup İsimleri Ararken... Gerçekten Dikkat Çekici , Albenisi Olan Bir İsim :wink:

Bu Arada Parçada Şöle Bir Bölüm Yer Alıyor...
    " BEN GİTTİM HOCAM" İnanki Koptum O Bölümde....

Başarılar Çorba.... :lol:

13. İşte o benim :lol:
    Yalnız " ben giriyorum hocam " olacak ,lütfen,,
    çok önemli...
    Demişlerdi de inanmamıştım ,işte bir organizatör ,,,abi elimizden tut ,ünlü yap bizi...
    :wink:

14. Kafamda Bir Proje Oluştu Şimdiden Konuşmak Lazım Bunlar Önemli Mevzular :twisted:

Msn Adresini Kaydedersen Sevinirim...
    Tekrar Hayırlı Olsun Ve Başarılar Diliyorum... :wink:

15. eueuh noluyo lan burda...organizeyşın falan...blendax blendax derim başkada birşey demem
    :lol: kimse afiş hakkında birşey demiyo... ben yaptım nasıl olmuş :lol: biraz fazla yağ koymuşum galiba

16. oo süper hocam,
    eline sağlık :))
    biraz pul biber neyin de döktük mü kral olur o :))

17. [​IMG]

18. siz sevgili Chorba grubunu sahnede izleyecek ve sizinle eğlenecek olmak beni cidden sevindiriyor :)
    11 kasım da yolcu da görüşürüz...

19. Salı günü CHORBA grubu son studyosunu yaptı. En iyi çalabileceğini düşündükleri parçalara çalıştılar. Muhtemel bir şarkı listesi oluşturmaya çalıştı. Ancak iş yine çorbaya döndü. 3 koca adam bir liste çıkaramadı. Yetmedi Nedjima Bar'da çetin bir tartışma süreci başladı. Yine olmadı. Ne çalacağımızı hala bilemiyoruz. Şu parçalar kesin çalınacak :
    Hendrix - purple haze, little wing, hey joe, red house
    Floyd- Comfortably numb

Bu Sayfayı Paylaş