Frekans (Pop-Rock) - Izmir

FREKANS

Vocal: Aydok Moralıoglu
Gitar: Caglar Hepterlikci
Saksafon: Engin Recepogulları
Klavye: Evren Karakul
Bas: Barıs Tuncel
Davul: Orcun Aktasli

Eski wanted ve alive uyelerinden olusan yepyeni kadro 3 Kasım Cuma gunu Alsancak Bios Bar'da Frekans ismi altında sahne almaya baslayacaktır..

Bunun dısındaki sahne programlarını yazıcaz..

hayırlı olsun yeni isminiz.yalnız merak ettiğim bir konu var,Logos grubu ne olacak,elimden geldiği kadar bugüne dek logosu ve wanted ı takip etmeye calıştım ve alive ı da çok sık dinledim,şimdi frekans grubu bu kadroyla Logosla da mı çalışacak,yani vokalde eski alive vokali ve gitarda eski alive vokali mi olacak?eskiden izlediğim alive gitaristi gayet başarılı bir rock gitaristiydi ama takip ettiğim süre içinde cazla ilgili herhangi bir kıpırtı görmemiştim ve vokal içinde aynı şeyleri söyleyebilirim.sadece meraktan soruyorum.başarılar dilerim...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
katakofti demiş ki:
hayırlı olsun yeni isminiz.yalnız merak ettiğim bir konu var,Logos grubu ne olacak,elimden geldiği kadar bugüne dek logosu ve wanted ı takip etmeye calıştım ve alive ı da çok sık dinledim,şimdi frekans grubu bu kadroyla Logosla da mı çalışacak,yani vokalde eski alive vokali ve gitarda eski alive vokali mi olacak?eskiden izlediğim alive gitaristi gayet başarılı bir rock gitaristiydi ama takip ettiğim süre içinde cazla ilgili herhangi bir kıpırtı görmemiştim ve vokal içinde aynı şeyleri söyleyebilirim.sadece meraktan soruyorum.başarılar dilerim...

Selam

Ben caglar eski alive simdiki frekans gitaristi.. Oncelikle tesekkur ederim.. Logos'u devam ettiricez fakat suanda onumuzde bir proje yok proje oldugunda uzun bi hazırlık donemi gecirmek zorundayız konser programı yaptıgımızdan.. Zaten bundan sonraki logos projeleri daha klasik degilde modern jazz (fusion, funk-jazz) gibi olacak.. Kadro suanki frekans kadrosu.. Belki kıs doneminde bir kac proje olabilir..

Logos kuruldugundan beri varım hepsi zaten uzun yıllardır normal hayattada gorustugum arkadaslarım fakat beraber hic konsere cıkmadık logos adı altında, bakalm bende merak ediyorum neler yapabilirim :) Aydok'ta cok basarılı bir vokalist.. Hep beraber izlicez..

Bu arada kesinlesen programlar 3 Kasım'dan sonra Her Cuma-Cumartesi Alsancak Bios Bar..

hımm yani logosu biraz arka plana aldınız demek,peki eski logosun tarzı neden değişiyo ki,kesinlikle sataşma ya da saldırı olarak algılamanızı istemem ama yapmayı düşündüğünüz tarzlar benim bildiğim logos elemanları için biraz kolaya kaçmak gibi oluyor.yani sonuçta önemli olan zevk aldığınızı yapmak ama biosta da çalabilirsiniz logosun yaptığı müziğin daha güncel olanını,tabii ki sürekli olmaz, ama sırıtmaz.tarzınızı bu yöne kaydıracaksanız neden iki ayrı isim altında çalışacaksınız?gerek yok bence.neyse ben isteklerimi iletmek istedim sadece,nekadar önemseyeceğiniz sizin bileceğiniz bişey,umarım severiz yeni tarzıyla karşımıza çıkacak olan logosu..yine de ben bu konularda biraz muhafazakarım,logosun tarzını korumasını yani "klasik" devam etmesini tercih ederdim..tekrar saygılar,sevgiler...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Klasiklerden tamamen kopmak degil soyledigim.. Sadece bunları daha modern yorumlamaya calısıcaz.. Daha onceki Stevie Wonder Project'de oldugu gibi.. Buna gitar ve vocal eklenince yeni yapıcagımız duzenlemeleri ancak Frekans'ı iyice oturtup Logos provalarına basladıgımzda gorucez..

Neler olacagı hakkında bir fikir sahibiyim ama nasıl olacagını emin ol bende bilmiyorum :) Eski Logos'tan biraz farklı ve herkesin kendini zaman icinde gelistirdigini ve yeni buyuk bi kadro olustugunu goze alırsak daha iyi olacagını umut ediyoruz..

Tekrardan 3-4 Kasım herkesi acılıs icin BIOS'a bekliyoruz

ve iste grup birleşti...çaglar,aydok,engin,barıs,evren ve orcun... ve bunun sonucunda izmirin yeni sesi Frekans...hepsi zaten işlerini en iyi yapan insanlar ve bu kadro İzmir'i ucurur baska bisi demiyorum.. 3 kasım biostayız...kaçırmayın derim... :D

Bu grup dinlenmez de ne dinlenir?Capicuno sıcaklığında,çikolatalı waffle tadında daha dinlemeden ağzım sulanmaya başladı benim. :) Ladies and Gentlemen daha ne bekliyorsunuz eski gruplarınızı çöpe atın ve yepyeni FREKANS'ınızın tadına varın.FREKANS kışkırtırrrrrrrrr :) :)

bu grubu dinlerken frekans ayarlarınız ii yapın yoksa arızaya geçebilirsiniz! ;) hayırlısı olsun arkadaşlar heyecanla 3 kasımı bekliyoruz

Tüm bu forumu takip edenlerin bayramı kutlu olsun.. :)

Bayramdan sonra Frekans 3gun bodrumda baslıyor ve 1 Kasımda 5aylık bodrum macerasının sona ermesiyle Izmir'de 3 Kasım Bios :)

hepınıze hayırlı olsun ızmıre gelmek ve sızı dınlemek ıcın sabırsızlanıyorum ben her ıkı grubuda defalarca ızledım herkezın performansını neredeyse ayrı ayrı takıp ettim soyleyecek hıc bırsey yok bence ıkı tane cok ıyı grubun bırlesımısınız sizden sadece izmirde basarı beklemek komik olur daha iyi yerlere geleceginizden eminim bunu görmek vede takıp etmek bana cok zevk verecek bunun bilincinde olmanız lazım bence size söylenecek tek sey bu repertuvarınız hakkında bıraz bılgı edındım söylenecek tek sey eylencelı olacak ve ınsan yerınde duramıycak sızı dınlemek ve eslık etmek ıcın kondusyon yapmak gerek :x hersey ıstedıgınız gıbı olsun basarılar

Geri