Frekans (Pop-Rock) - Izmir

Frekans'a başarılar dilemek bana zaman kaybı gibi geliyor, çünkü böyle bir kadro ve repertuarla zaten başarı kaçınılmaz..
Tüm güzelliklerin sizlerle olmasını dilerim...
Umarım herşey istediğiniz gibi olur, en yakın zamanda müzik paylaşabilmek üzere, müzikle kalın..

selamlar

selam arkadaşlar ben yıllardır AYDOÐ UN dinleyicisiyim, onun artık profesyonel bir solist olduğuna inanıyorum, yeni grubunda da kendisine başarılar diliyorum, artık ben izmirden uzakda bir şehirdeyim, :( sizleri ve biosu cok özliyecem. frekansa başarılarrrr...benım için "ele güne karşıyı" söylemeyi sakın ve sakın unutmayın.. :p

Başarılar

Orda olmasamda yüreğim sizinle bir çarpacak, bugun biosun dolacagından eminim, bu eglence kaçmaz ama :cry: en kısa zamanda gelıcem , görüşmeküzere

Evet acılısı yaptık cuma-cumartesi gelen herkese cok tesekkur ediyoruz.. Hınca hınc doldurdunuz biosu.. Cıkıs suprizimizde herkes bakar oyle diye dusunurken :) herkes teker teker sahneye cıkmaya basladıgı anda buyuk alkıs olması bizi gercekten heyecanlandırdı :)

Eslik eden, gelen, bu guzel acılısı yapmamızdaki en buyuk katkısı olan size cok tesekkur ediyoruz..

Her cuma-cumartesi Bios bar'a bekliyoruz hepinizi..
Frekansla kalın

Frekansa bundan sonra başarılr diliyorum,çok potansiyelli br grup olduğunuz ortada,herşey iyi gider ve iyi müzisyen olduğunuz kadar iyi de sanatçı iseniz zaten daha iyi yerlere gelirsiniz.Ama bir maruzatım vardı,umarım çaldığınız iyi müziğin önüne vokalistinizin bazen abuk subuk gibi görünen dansları geçmez.Tabi daha izleyemedim sizi belkide frekansla bazı şeyler değişmiştir,neyse haydi kolay gelsin sizlere

Abuk subuk mu?Şimdi eğri oturup doğru konuşalım,halilpazarlama'nın müzisyenliğiniz hakkında söylediklerine bir lafım yok ama hakikatten Aydok Bey'in dansı bazen çok komik gözüküyor.Tamam ses ve yakışıklılık çok iyi ama Aydok Bey'e söyliyeyim iyi dans ettiğinizi filan düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü dışarıdan gerçektende bazen çok ama çok komik gözüküyor,görünen tek eksi tarafınızda o gibi,o sorunuda hallederseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

ya aydok sana ne denirki sadece seni kutluyorum bu fason halil pazarlama ve onun amortismanin bos laflarina cevap bile yazmamaman takdir edilicek sey senin performansina gelince ben onca amator grup izledim sahnede seyirciyle senin kadar hem kaynasan hem mesafeli durmayi basaran cok az kisi gordum sen sahnede busun boyle guzelsin tabiki dans olarak prof degilsin ama calistigini ve kendini ne kadar gelistirdigini ben biliyorum dahada gelisecegine eminim sahnede dans eden bir elin parmagi kadar insan var sende cocuk korosu solisti olacagina bence komik ol daha iyi..........bu arada diger grup elamanlarinada saygilar sevgiler

Tamam ben ne diyorum,müzik çok iyi ama işte söylüyorum Micheal Jackson'ın yandan yemiş'i ile Justin Timberlake'in ishal olmuş hali arası bir dansla olmaz bu dans işi,bıraksın kardeşim adam dans etmeyi daha iyi olur belki.

Tamam ben ne diyorum,müzik çok iyi ama işte söylüyorum Micheal Jackson'ın yandan yemiş'i ile Justin Timberlake'in ishal olmuş hali arası bir dansla olmaz bu dans işi,bıraksın kardeşim adam dans etmeyi daha iyi olur belki.Bendir çalsın

yalnız dostum eleştirlerime karşı çıkmaman dikkatimi çekti.herhalde sende benimle aynı fikirdesin.tabi grup arkadaşın sende bişey diyemezsin hak veriyorum.

susıyım cevap vermiyim diyorum ama bi yere kadar yaw arkadaşım foruma ilk mesajlarını direk frekans a saldırı için atmışsın yapıcaksan adam gibi eleştiri yap herşeyin bi uslubu var durduk yerde insanlara saldırarak saçma iddaalar ortaya atarak bi yere varamassın git sevdiğin grubu dinle sataşma etrafa...

ben yıllardır sahneye cıkıyorum bu tarz yorumlar grubumu degiştirdikten sonra yapılıyo nedense. elestirilere her zaman acıgım bende cogu zaman kendini elestiren bi insanım ama senin bi şeyleri art niyetli olarak yazdıgın cok acık amortisman. Eleştirinin de bi adabı var. yaptığın çok yanlış cok basit.....

Geri