Frekans (Pop-Rock) - Izmir

CaglarHepterlikci demiş ki:
Bu arada bizimle Frekans öncesi 2 aya yakın bir süre şarkı soyleyen esas adı Fatih Sigalı, diger adıyla BONO :) aramızdaki adıyla bitane hüshümüzün :) askere vedası icin en sevdigi sarkıyı düzenleyip kaydettik..

http://rapidshare.com/files/4063884/01-fatih_u2.mp3.html

Bu linkten sarkıyı indirebilirsiniz..

Fatih'e bize emeklerinden dolayı cok tesekkur ediyoruz burdan da.. Bize 2 ay boyunca coook sey kazandırdı..

24 KASIM 2006 CUMA gecesi Fatihin askere ugurlama gecesinde GRDP&FREKANS aynı gece süprizlerle sahne alacaktır.. Herkesi 24 Kasım Biosa bekliyoruz...

Biraz duygusal bi yazı oldu :) ama yukarıda linkini verdigim kaydı indirin ve ruhu hissedin..

Tekrar Frekansla kalın..
Simdi Fatihi dinleyin ;)

bende geliyoruuuuummm!!!!!!

ayy bis bu akşam gelices galiba :D çağlaaarrr... sen bise masa ayarrla

önlerden sahne manzaralı felan ehehehe :D

gecen hafta gelemedik ösledik yaff ;) bi gelelim dağıtalım şööleee

hadi akşam görüşürük ;) :arrow:

Cuma gecesi fatihi askere ugurlama gecemizdi ve superdi.. Evrim, Girdap, Onat gelen herkese cok tesekkurler guzel bi jamsession gecesi oldu :) buyuk keyif aldık..

Bugun Cumartesi yine herkesi beklioruz biosa :)

Geçenlerde, pop ağırlıklı repertuarlarıyla rock bar zannettiğim bi mekanda izleme fırsatı bulduğum ve soundlarını beğendiğim gruptur kendileri başarılar dilerim

Sarkının sonundaki sözler U2'nun Rattle and Hum turnesinde sanıyorum chicago ayagında söyledigi ve yazdıgı sözler o konseri dinleyip eklemistik.. Onu soyleyen fatih koyu bi U2 fanı oldugundan olsa gerek :) bende cok severim ayrıca...

Sözleride yazayım tam olsun ;)

We'll shine like stars in the summer night
We'll shine like stars in the winter night
One heart, one hope, one love
with or without you...

U2 ve Rattle & Hum deyince aklıma ilk gelen hep "All I want is you" olur. Belki bir gün onuda sizden dinleme şansımız olur.

hak ettıkleri saygıyı tam olarak göremediklerine inandığım mukemmel bır grup.yanı bu grup alkışlanmazda kım alkışlanır.ayrıcana geçen gece guardıandakı konserde oğrendım ki izmir insanı bon jovi den you give love a bad name şarkısı bılmıyomuş resmen vokalle birlikte söyledik değişik bi anıydı

selamm

Selam arkadaşlar yorumlardan okuduğum kadarıyla yine izmirde 1 numara olmaya devam ediyorsunuz.
Yılbaşı gecesi nerde cıkıyorsunuz.

merhaba pamuk ben.. uzaun zamandır FREKANS grubunu takip ediyorum. ve çok mükemmeller.. hemen herhafta BİOS tayım ;) ama benim AYDOK MORALIOÐLU'na söylemem gerekenler var.. gruptan biri yada birileri yardımcı olabilirler mi? nolurrrr bekliyorummm :cry:

Geri