Frekans (Pop-Rock) - Izmir

pamukziley demiş ki:
aydok demiş ki:
güzel yorumlarınıza tesekkur ediyoruz basarılı olmak icin calısıyoruz yarın gorusmek dilegi ile....frekansla kalın
aydok selam sana ulaşmaya çalışıyorummm.. lütfennn bana ulaşırmısın??*
selam aydok lütfen yaa çok öenmlii sana çok tesadüf olduuu ulaşmam.. çok şaşırdım sende şaşıracaksın eminimm.. lütfen bana ulaşırmısın?
tşk.

pamukziley demiş ki:
pamukziley demiş ki:
aydok demiş ki:
güzel yorumlarınıza tesekkur ediyoruz basarılı olmak icin calısıyoruz yarın gorusmek dilegi ile....frekansla kalın
aydok selam sana ulaşmaya çalışıyorummm.. lütfennn bana ulaşırmısın??*
selam aydok lütfen yaa çok öenmlii sana çok tesadüf olduuu ulaşmam.. çok şaşırdım sende şaşıracaksın eminimm.. lütfen bana ulaşırmısın?
tşk.

aydok'a ulaşmaya çalışıyorummmmmmmmmm bana yardımmmm lütfennnnnnnn :cry:

tüm frekans üyelerinin yeni yılı ve bayramı kutlu olsun yeni yılda umarım sadece İzmir değil tüm Türkiye'de başarılı olursunuz.

burakmessi demiş ki:
bursaya konser için gelmeyi düşünüyormusunuz

Bursa'da konser icin arz-talep olması lazım sanırım :) ama duzgun bi organizasyon olursa gelmek isteriz tabiki...

Suanda beste calısmalarıyla ugrasıyoruz.. cok yakında frekans bestelerinin son hallerini www.frekansonline.net'e yuklemeye baslıcam.. Web siteside cok yakında son halini alıp acılacak..

Bu arada dun gece (Persembe) Guardian'daki segirci bizi cok memnun etti caldıgımız en idealist parcalara bile tepki vardı :) keske butun segirciler sizin gibi olsa... Havalandırma dısında hersey iyiydi onuda ilettik haftaya insallah boyle bi problem olmayacak...

Osgun bigun gelin programa ayıp karsı bardan gelmionuz :p:p

Bu arada bu cuma Frekans.. Biosta Sarpla birlikte sahne alacaktır...

Herkesi bekleriz.. Sarp konserine ve olagan Frekans performasına :)

Belki geliriz bigun bi projeyle muglayada bellimi olur :)

Bu arada Frekans cok yakında bestelerin kayıtlarını yayınlayacaktır.. Yogun bi calısma icindeyiz ev stüdyomuzda...

lütfen gereksiz yavşamalarla sayfayı kirletmeyelim. çağlar benim yok yok arkadaşımı da ayarlayacağım, şaşırdım kardeşimindi çağlar yaaaa. :p yanlış sitedesin kızım siberaleme girecektin. kızım sanal alemde değil gerçek hayatta erkek ara... çağlar benim :p

Çağlar kusura bakma bu siteye bir filtre takmalı, herkes girmemeli falla, gereksiz muhbbetlere gerek yok ta ben de çıldırdım yani mazur gör =) bişey sorcam haftalık programda guardianda çıkıomusunuz hala?

Geri