Şeboizm Şebnem Ferah Cover Yarışması

elcor demiş ki:
kallipardi demiş ki:
cover yarışması olduğu için zaten aynen şebnem ferah gibi söyleyen,çalan gruplara herhangi bir önem verileceğini sanmıyorum.lakin bu şebnem ferah yada herhangi başka bir grubun cover yarışması düzenlemesini pek anlamıyorum.yapıyormuydu cem karaca'lar erkin koray'lar böyle saçma işler.bilmiyorum biraz ego tatmini gibime geliyor.
işin gerçeği birçok grup bar'da orda burda şebnem parçası çalmaz bile(utanır).yani sanki şebnem ferah'ın parçalarını coverlayan geniş kitleler,gruplar varmış gibi birde buna yarışma düzenleniyor hiç anlamıyorum.erkek vokalli grupların çok daha şanslı olacağını düşünüyorum.şimdiden başarılar

arkadaşım,sen yarışmayı düzenleyenleri anlamamışsın galiba.yarışmayı şebnem ferah değil şebnem ferah fanları düzenliyor.bu yüzden ortada herhangi bir ego tatmini yok,saydığın isimler rock müziğin ilkleri ama onların fanlarının böyle bir organizasyon yapmaması bize göre eksiklik.biz,yarışmayla sevdiğimiz sanatçının şarkılarını,hayatında belki hiç şebnem ferah şarkısı söylememiş kişilere söylettirmek istiyoruz,şu an da Türkiye nin en iyi bayan rock vokalinin şarkılarını tanımalarını sağlıyoruz.çünkü biz,şebnem ferah fan sitesiyiz.ayrıca şebnem ferah şarkılarını,grupların çalmaktan utanacağını söylemişsin.bunu söyleyebilmen ancak gülümsemeye yol açtı bende :LOL: sen,şeboyu başka birileriyle karıştıyorsun galiba utanma değil bunla övünen gruplar var hatta.en iyi örneği,cin seddi.
övünen gruplar yokmuş demekki.ama işte bazı insancıklar fanım ayağına kendilerinin yanından geçemeyeceği tiplerin başarılarıyla ne yazıkki övünebiliyor.yazıyı bir daha okursan şebnem ferah'ın bu şeyi düzenlediğine dair herhangi bir tespit veya gönderme olmadığını görürsün.bu fan club olsun cart olsun curt olsun sonuçta bir ego tatminidir ve birçok grup içinde kanımca boşa vakit harcamaktır gibi bir şey anlatılmıştır üstteki yazımda.sonuçta sizin burada yapmanız gereken eleştirilere olumlu cevaplar vermek,bunun sadece fan club'ın(15-17 yaş arası kızlardan oluşan) düzenlediği bir eğlence olduğunu söylemektir.yoksa kendinizi şebnem ferah yerine koyup burada bana cevap yetiştirmek değildir.sonuçta ben üstteki yazımda iyi niyetli eleştirilerde bulundum (ve buna verilecek binlerce iyi niyetli cevaplarda var).
herneyse başarılar.

Ya turkrock forumlarında bişey görünüyor hiçbir konu adam gibi tartışılamıyor,Hemen saçma saçma argolar veya geyik muhabbetine dönüyor bence önlem alınmazsa turkrock kalitesini yitirir..

Eser Alımları Uzatıldı .. 26 Kasım 2006
Katılımcı grupların yoğun sınav ve üniversite dönemi yüzünden gelen istekler doğrultusunda katılım 30 gün süreli uzatılmıştır. Eserlerini gönderen grupları beklettiğimiz için özür diler, sabırlı davranarak yaptığımız işe saygı gösteren tüm gruplara teşekkürlerimizi Seboizm.Com ailesi olarak sunuyoruz.
Son Katılım :: 01 Ocak 2007 'dir.

Bu yarışmanın birincisine Umut Kuzey'in Konuşarock programında canlı performans şansı verilecekmiş..Seboizm.com forumlarından aldığım bir bilgidir..

Yetkili kim blmiorum ama..PLATİN adıyla katılmış olan grup,eski grubum failimechul(yeni ismiyle hayır kurumu) ile kaydettiimiz "oyunlar" kaydımızı vermişler!ÇALINTI yani,kanıt istenirse kaydımızı verebiliriz..Sözleri değiştirdiğim yerler,gitar hatalarnda konustuğumuz yerler herseyden kolayca anlasılıyor.Şans eseri farkına vardım.Gereğinin yapılmasını "rica ediyorum".

uyarınızın için çok teşekkür ederiz.platin adlı grup diskalifiye edilmiştir ve puanlamaya tabii tutulmayacaktır....

Peki neden finalde yarışacak 15 cover diyor playerın üstünde sadece 15 grup mu katıldı?Eğer öyle değilse finalde yarışacaklarına göre bir seçime tabi tutulmuş olmalılar

Geri