Agar.io

Bu nasil bir oyundur boyle? Guzelim pazar gununun iki uc saatini feda ettim. -onceden oynadiklarimi saymiyorum-. Var midir oynayan? Alirim taktiklerinizi, paylasirim taktiklerimi :)

Ben de bugün başladım, fazlasıyla sardı :D Büyümek zor iş, biraz şans lazım. Başlarda yemlere abanmak en iyisi. Hafif kalıplanınca küçükleri yutup yolumuzu bulabiliriz :D Başlangıç içim haritanın kenarlarında dolaşmak iyi bir yol gibi geldi bana ama köşelere sıkışıp da yem olmamak lazım tabi :D Bir de ben bölünme taraftarı değilim zira küçük bir rakibi yemek için hacmimi yarı yarıya azaltıyorum ve potansiyel rakiplerimi artırmış oluyorum, değmez bence. Ha şansın yaver giderse bölünen parçalardan birini büyütüp ikisini tekrar birleştirebilirsin, bunlar hep o anki strateji :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya bence de küçükken bölünmenin çok fazla bir anlamı yok. Şansınız yoksa direk b*k yoluna gidiyorsunuz :)

Bunun dışında bana kalırsa birileriyle ekip halinde oynamak en güzeli. Ekşiden gelenlerle dün 15.00 sularından 17.00 sularına kadar ilk onda oynadık ve fena bir keyif verdi. Büyüyüp bölünerek birini yediğimde, diğer yarımı benden büyük bir ekşiciye veriyordum, o da benden aldığı o yarımı w ile bana geri veriyordu falan :D

Ofiste işi gücü bırakmama sebep oldu geçen hafta :D
image.jpg

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    260 KB · Gösterim: 183
  • image.jpg
    image.jpg
    260 KB · Gösterim: 180
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herseyi yiyorum, haram lokmayi yiyemiyorum oyunda :D

Oyunda belli bir buyukluge ulastiginizda space tusuna basarak kendinizi ikiye bolup, o halde sizden kucuk olanlari yiyebiliyorsunuz. Ayrica bu bolunme daha hizli gitmenizi sagliyor, ayni zamanda dusmanlariniz karsisinda tehlikeye acik hale geliyorsunuz.

W tusu ise, kendinizden bi tutam et vermek gibi dusunun :) birine yardim etmek isterseniz, w ile ona kendi caninizdan yavas yavas can verin. Belki saglam bir dost kazanmis olursunuz oyunda :D

Ya bence de küçükken bölünmenin çok fazla bir anlamı yok. Şansınız yoksa direk b*k yoluna gidiyorsunuz :)

Bunun dışında bana kalırsa birileriyle ekip halinde oynamak en güzeli. Ekşiden gelenlerle dün 15.00 sularından 17.00 sularına kadar ilk onda oynadık ve fena bir keyif verdi. Büyüyüp bölünerek birini yediğimde, diğer yarımı benden büyük bir ekşiciye veriyordum, o da benden aldığı o yarımı w ile bana geri veriyordu falan :D

çok mantıklıymış yalnız o yöntem :D al gülüm ver gülüm beğendim bak :)

Oyunun icinde bazi ozel isimler ve bunlarla baglasik logolar semboller olusmus, mesela turkey, usa vb ulke isimleri ya da cia, 9gag, tumblr gibi gibi :) sekiller boyle oluyor.

Dogru yerde dogru zamanda bulunmak mukemmel bir his ya bu oyunda :D Lakin en guzeli birilerini yanlamak, huyuna suyuna gitmek. Bazen oyundaki yardimlastigim insanlarin yasini, huyunu suyunu merak etmiyor degilim :)

Geri