Bora Can ( rock, blues ) - bolu

GİTAR-BACK VOKAL:BORA CAN

BAS:ÇAÐRI SARIHÜSEYİNOÐLU

VOKAL-SÖZ:CAN GÜLEÇYÜZ

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Bölümünden mezun oldum.Bu ilk kayıt denemem daha doğrusu ilk bestem ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.Şu an BAŞKA ŞEYLER adlı bir grupta gitar çalmaktayım.Bolu'da bir kaç barda sahne aldık.

Bu parçayı sizinle paylaşmak istedim.Amacım yorumlarınız doğrultusunda eksiklerimi gidermek.Beğenilere de açığım ;) En kısa zamanda da yeni çalışmalar yapmak istiyorum.

Şimdiden her şey için çok teşekkür ederim

Selamlar :)

Başlık hayırlı olsun, umarım uzun ömürlü olur.
Şarkıyı dinledim.
Bence gayet güzel bir rock parçası olmuş.
Vokal, gitarlar, bas gitar, düzenleme, sözler vs. hepsi yerli yerinde geldi bana.
İlk beste buysa çok güzel şeyler gelecektir herhalde ileride :)

Başarılar diliyorum
MG

Not: R. Kotzen hala ortaıkta mı? Ben en son bıraktığımda Poison'la çalıyordu. Severdim keratayı :)

Murat Abinin yorumlarına katılıyorum kesinlikle...Herşeyi ile yerli yerinde gayet melodik bir parça.Ellerine sağlık devamını bekliyoruz...Sağlıcakla kal....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
çok tesekkür ederim :oops: beğendiğinize çok sevindim :D umarım dediginiz gibi devamı olur en kısa zamanda yeni bişiler yapmaya başlıcam umarım onlar bundan daha iyi olur

NOT:bu arada richie kotzen poison dan sonra mr.big deydi sanırım o grupta dağıldı :D şu an solo çalışıyor sanırım

Arkadaşlar Hayırlı Olsun Başlığınız...
Umuyorum İstediğiniz Yerlere Gelirsiniz...
Elimden Geldiği Kadarıyla Yardımcı Olmaya Çalışacağım...8)

Başarılar ...
Bu Arada Parçanız Yeteri Kadar Eğlenceli...:twisted:

herkese çok tesekkür ederim en kısa zamanda yeni bişiler yapmayı düşünüom bunu yine sizlerle paylaşmak isterim şu an nss de ilk yüze giren grubumla çalışmalar yapmaktayım onun içinde desteklerinizi bekleriz

grubun adı BAŞKAŞEYLER

tekrardan herkese çok tesekkür ;)

Parçayı indirdim dinledim , sesli şekilde verdiğim tepki '' oha acayip eğlenceli '' idi.Arkadaşlar bence süper olmuş çok hoşuma gitti , tebrikler umarım diğer bestelerinizde buna benzer :D

Geri