Hokkabaz

CHARLESmansol demiş ki:
hahahahaha bugun benım en mutlu gunun zaten oldum olası rehatsız olmusumdur o kendını begenmıs adamdan .cem yılmazın hokkabazının senaryosu calıntı cıkmıs ,senaryo aslında savas ay a aitmis, fılmı cekmek ıstemıs fakat produksuyon bulamadıgı ıcın ertelemıs ,bızım uyanık cem beyde(nasıl bır suratsızlıktır anlayamadım halen )senaryoyu calıp uzerınde degısıklık yapma geregı bıle buymadan(pardon oyuncuları degıstırmıs)fılme almıs bırde savas abi bayram sakası yapıyor sanırım dıyor ya tanrım bukadarmı yuzsuzluk olur ya savas abımızde 1965 bın ytl lık tazmınat davası acmaya hazırlanıyor
kaynak görebilirsek iyi olur.

Senaryo çalıntısı şöyle olmuş; Savaş Ay, Aslı Dere'ye anlatmış, Aslı Dere'de gitmiş Cem Yılmaz'a anlatmış..
Ne kadar gerçekse, çok saçma buluyorum :roll: Savaş Ay'ı oldum olası hiç sevmem, reklam için her şey yapar :evil:

deryakulahci demiş ki:
Senaryo çalıntısı şöyle olmuş; Savaş Ay, Aslı Dere'ye anlatmış, Aslı Dere'de gitmiş Cem Yılmaz'a anlatmış..
Ne kadar gerçekse, çok saçma buluyorum :roll: Savaş Ay'ı oldum olası hiç sevmem, reklam için her şey yapar :evil:

Bence Yalan.

savas ay ın o haberini okuduktan sonra dedim ulan savas yine mi!
ya programında mileti horoz gibi dövüştürüp reyting savasında olan bi insan .....yazmıyım ben.ama aslını merak ediyorum tabi.

gerçekten çok hoş ve tadında izlenebilecek bir film. mazhar alansonun oyunculuğu gerçekten muhteşem olmuş ayrıca.kah güldük kah eğlendik kah duygulandık :)

Filmi izlemedim ama çalıntı olduğuna inanmıyorum,Savaş Ay'ın insanlarla 1 kere bile saygılı bi şekilde konuştuğuna şahit olmadım,kendi dünyasında diğerlerinden üstün olduğunu düşünerek yaşayan bir şahsiyet.Cem Yılmaz da senaryo çalmaya ihtiyacı olan son kişi bence. en kısa zamanda izlicem filmi.

dün akşam gittim ve tahminimden çok daha iyi bir filmdi.özellikle m.alanson'un performansını çok ama çok beğendim.kesinlikle görülmesi gereken bir film..

bugun gittim ilk yarı çabuk geçti 2. yarıyı itekleyerek götürdüm sonu güzeldi ama.... oyunculuklar iyiydi özlem tekini mazhar alansonu tuna orhanı çok beğendim

Cem Yılmaz'ı taktir ediyorum çok hoş bir film olmuş . İzlerken gülmekten yarılmadım ama senaryosu kurgusu oyuncu performansları güzeldi . Salondan çıkarken kimi beğenmiş kimi beğenmemiş olabilir ama benim yüzümde tatlı bir tebessüm vardı...

Çok üzerine gidiyorlar Cem Yılmaz'ın, oysa film çok sevimli bir çalışma ve bence tanıtımı belki iyi olmadı, cünkü herkes beklediğimden daha iyi diyor. M. Alanson, Özlem Tekin ve Maradonna (ismini unuttum) Cem Yılmaz'la birlikte çok iyi bir kadro oluşturmuş - herkese tavsiye ederim!!

wild_child demiş ki:
CHARLESmansol demiş ki:
hahahahaha bugun benım en mutlu gunun zaten oldum olası rehatsız olmusumdur o kendını begenmıs adamdan .cem yılmazın hokkabazının senaryosu calıntı cıkmıs ,senaryo aslında savas ay a aitmis, fılmı cekmek ıstemıs fakat produksuyon bulamadıgı ıcın ertelemıs ,bızım uyanık cem beyde(nasıl bır suratsızlıktır anlayamadım halen )senaryoyu calıp uzerınde degısıklık yapma geregı bıle buymadan(pardon oyuncuları degıstırmıs)fılme almıs bırde savas abi bayram sakası yapıyor sanırım dıyor ya tanrım bukadarmı yuzsuzluk olur ya savas abımızde 1965 bın ytl lık tazmınat davası acmaya hazırlanıyor

o senin savaş abin varya diyip sayacaktım şimdi. Nasıl inanabilirsiniz o adama ya. cık cık cık yazık, çok yazık...

LostLife demiş ki:
wild_child demiş ki:
CHARLESmansol demiş ki:

o senin savaş abin varya diyip sayacaktım şimdi. Nasıl inanabilirsiniz o adama ya. cık cık cık yazık, çok yazık...

savaş ay dediğiniz kimdir :twisted: :twisted:
cem yılmaz hangi işe et atsa birileri gündeme gelmek için benden çaldı diyor,gora çıktığında da ünlü sanatcımız!!!! atilla taş gorayı benden çaldı demişti :)

yener demiş ki:
LostLife demiş ki:
wild_child demiş ki:
CHARLESmansol demiş ki:

savaş ay dediğiniz kimdir :twisted: :twisted:
cem yılmaz hangi işe et atsa birileri gündeme gelmek için benden çaldı diyor,gora çıktığında da ünlü sanatcımız!!!! atilla taş gorayı benden çaldı demişti :)

Atilla Taş kim :roll:
Savaş Ay reklam yapmak için değişik bir taktik uygulasaydı daha iyi olurdu :evil: Her hal de reklamın iyisi kötüsü olmaz diyenlerden..

Geri