Hokkabaz

film güzel gerçekten,özlem ablamız ayrı bi tat katmış,cadı işte,nolcak:)
filmin sonunda gerçekten duygulandım,ama yine cem güldürdü beni.onun gibileri kolay kolay bulunmuyor,kıymetini bilmemiz lazım

Bu arada bugün Savaş Ay'ın senaryosunu önceden okumuş olan Doğa Rutkay, senaryonun Hokkabaz'la uzaktan yakından alakası olmadığını beyan ederek konuya açıklık getirdi.

yener demiş ki:
dün akşam gittim ve tahminimden çok daha iyi bir filmdi.özellikle m.alanson'un performansını çok ama çok beğendim.kesinlikle görülmesi gereken bir film..
Filmi acaip beğendim çok güzeldi...Çoğu arkadasım sevmedi nedeni bilinmez ama mizahtan anlayanlar çok sevicek gerçekten cem yılmaz'ın atakları çok iyi mazhar alanson desen zaten bambaşka hele maradona mükemmel...şu repliği çok seviyorum ''Bunun gibi 3 iş daha yaparsak....'' :D :D :D

film chooooook iii yaaa,filme gitmeden önce kafamda bi önyargı olushmasın die ne konusunu okudum ne fragman izledim,bööölesi chok daha iii oluo,ne gelceini bilmiosunuz,shu sahne nezaman gelcek die meraklanmıosunuz saaadwece filmi izliosunuz,filmi choook beendim,sonu dehhseetti accaaaip doldum,bnm gözler fln gitti cem hortlayıp kach dakka olduu die sorunca koptum,gözlerdeki yashlar döküldü fln chooook iiiydi yaaa :D :D :D

cem yılmaz avukatı aracılığı ile mahkemeye başvurmuş,senaryonun kime ait olduğunun belirlenmesi için ve savaş ay'ı da mahkemeye vermiş...

sahnedeyken dakikada 5 espri yapabilen Cem Yılmaz'ın bu filmine de yüksek beklenti ile gidenler hayalkırıklığına uğramış olaiblir belki ama ben beğendim.

Tutunamayanlar temalı filmlerin altından Cem Yılmaz gibi birinin kalkabilmesi güzel bence. İlk filmi kadar güzle olmasa da sade ve hoş bir filmdi.

O değil de dün CNBC-E'de Woody Allen'ın da yönetmenleri arasında olduğu bir film vardı, NEW YORK STORIES, http://www.cnbce.com/film.asp?ID=365 (cnbce'den: "Son hikâyede ise, bir sihirbazlık gösterisi sonucu kayıplara karışan annesini, beklemediği bir yerde bulan bir adamla tanışıyoruz.")

Woody amcamız filmde eşi ve annesiyle birlikte sahnedeki bir sihirbazı izliyolar, derken sihirbaz gönüllü birini istiyor, yaşlı anne gidiyor, kutunun içine giriyor, kılıçlı numara yapılıyor, sonra kutuyu bir açıyolar, kimse yok! hiçbir yerde bulamıyolar, ne ki şimdi bu derken bir de bakıyosun şu meşhur "ERRRROOOLL, oğlum üstüne bir şey giy yoksa DonJohnson" temalı gökten seslenen anne reklam vardı ya, şu sevimsiz vj idi eröl, bu kaybolan anne aynen o reklamdaki gibi gökyüzünden oğlu Woody Allen'ı millete rezil ediyor falan

Kısacık bir filmden 2 tema kapmış bizim reklamcılarımız ve Cem Yılmaz'ımız. Ama Cem Yılmaz'a sevgimiz sonsuz, arkasasındayız, elimizde büyüdü sayılır, LeMan'a ilk geldiği günlerden beri takip ederim.

Filmde en çok koptuğum, gülmekten gözümden yaş gelen sahne kızın yerini bulmak için hipnoz yöntemini denemek için yaşlı babanneyi seçmesi.Adamdaki şansa bakın ki yaşlı teyzenin vadesinin dolduğu anda sen uyut teyzeyi ölünce üstüne kalsın... :p

aynen ben de çok güldüm o sahneye :)
filmi çok başarılı buldum..çünkü dram ve komediyi bir arda işlemek oldukça zordur.cem yılmaz ve kadrosu bunu başarmış güzel bi şekilde.

dArKcLoVe demiş ki:
Filmde en çok koptuğum, gülmekten gözümden yaş gelen sahne kızın yerini bulmak için hipnoz yöntemini denemek için yaşlı babanneyi seçmesi.Adamdaki şansa bakın ki yaşlı teyzenin vadesinin dolduğu anda sen uyut teyzeyi ölünce üstüne kalsın... :p

oldukça keyifli bir filmdi.biçok arkadaş gibi ben de en çok Mazhar Alanson'un oyunculuğunu beğendim.Özlem Tekin çok eğreti durmuş filmde ayrı bir tat falan katmamış kanımca...

lamb demiş ki:
sahnedeyken dakikada 5 espri yapabilen Cem Yılmaz'ın bu filmine de yüksek beklenti ile gidenler hayalkırıklığına uğramış olaiblir belki ama ben beğendim.

Tutunamayanlar temalı filmlerin altından Cem Yılmaz gibi birinin kalkabilmesi güzel bence. İlk filmi kadar güzle olmasa da sade ve hoş bir filmdi.

O değil de dün CNBC-E'de Woody Allen'ın da yönetmenleri arasında olduğu bir film vardı, NEW YORK STORIES, http://www.cnbce.com/film.asp?ID=365 (cnbce'den: "Son hikâyede ise, bir sihirbazlık gösterisi sonucu kayıplara karışan annesini, beklemediği bir yerde bulan bir adamla tanışıyoruz.")

Woody amcamız filmde eşi ve annesiyle birlikte sahnedeki bir sihirbazı izliyolar, derken sihirbaz gönüllü birini istiyor, yaşlı anne gidiyor, kutunun içine giriyor, kılıçlı numara yapılıyor, sonra kutuyu bir açıyolar, kimse yok! hiçbir yerde bulamıyolar, ne ki şimdi bu derken bir de bakıyosun şu meşhur "ERRRROOOLL, oğlum üstüne bir şey giy yoksa DonJohnson" temalı gökten seslenen anne reklam vardı ya, şu sevimsiz vj idi eröl, bu kaybolan anne aynen o reklamdaki gibi gökyüzünden oğlu Woody Allen'ı millete rezil ediyor falan

Kısacık bir filmden 2 tema kapmış bizim reklamcılarımız ve Cem Yılmaz'ımız. Ama Cem Yılmaz'a sevgimiz sonsuz, arkasasındayız, elimizde büyüdü sayılır, LeMan'a ilk geldiği günlerden beri takip ederim.

sanırım bir dava da New York Stories'i kopyalama gerekçesiyle açılmış Cem Yılmaz'a

Herşey Çok Güzel olacak kadar olmasa da gerçekten güzel bi filmdi. yine herşey çok güzel olacakta olduğu gibi mazhar alanson'a hayran kaldım gerçekten. Filmi beğenmeyenlerin bence beğenmeme sebebi gora gibi bi film beklemeleri fakat alakasız bi film gora'yla.

Geri