Hayal (Alternative Rock) Ankara

emrah oluuum sen nası olur da bana haber vermezsin :x bugün şoktan kızamadım da şimi foruma bakınca sana iyi bi fırça atmanın gerekli olduğuna karar verdim yarın derste görürsün :evil: :x :!:

neyse bu çemkirmeden sonra herkese meraba :) bakmayın böyle dediğime emrahım canım manyak insanım benim en yakın dostlarımdan biridir :) umarım onunla birlikte bir sürü güzel şeye imza atarsınız ve hakettiğiniz yere ulaşırsınız...
en yakın zamanda canlı dinleyebilmek ümidiyle.... ;)
not: şimdi besteleri dinleyip onlar hakkında da yorum yapıcam...

n0nsEnsE demiş ki:
emrah oluuum sen nası olur da bana haber vermezsin :x .........bakmayın böyle dediğime emrahım canım manyak insanım benim en yakın dostlarımdan biridir :) .......en yakın zamanda canlı dinleyebilmek ümidiyle....

Yav aslnda içimden sana birsürü sey söylemek geldi ama, bu forumu müzikalite dışına taşıyıp sevgi saygı yumağı haline getirmiş olmayım, küfür yemeyim diye susuyorum ;)
Ama ben bu insanı çok seviyorum herkes bilsin.. :) Kendisi okulumdan, bölümden, sınıftan.. dostumdur..

Gonacım özr dilerm sana çok daha önce haber vermeliydim biliyorum :oops: Affet.. :? Ama tamam, olay uzamasın, bak artık biliyorsun bizim bu forumda oldugumuzu ;)

Aslında çok uzak değil, yakın bir gelecekte Ankara'da kesin bir yerlerde konserimiz olacaktır.. Senin beni ve grubumu yalnız bırakmayacağını biliyorum :) teşekkür ediyorum "samimi" desteğin için..

[quote="emraherg] Yav aslnda içimden sana birsürü sey söylemek geldi ama, bu forumu müzikalite dışına taşıyıp sevgi saygı yumağı haline getirmiş olmayım, küfür yemeyim diye susuyorum ;) [/quote]

haklısın aslında ben de özür diliyorum :oops: :)
neyse besteleri dinledim gerçekten çok başarılılar tebrik ediyorum efendim :) ama vokal biraz geride kalmış gibi geldi bana....
neyse her şey bi yana "beyaz şeytan"a bayıldım :twisted: melodisi ritmi harika... :roll:
tekrar tekrar başarılar diliyorum.... görüşmek üzere ... ;)

Konserler Başlıyor...

Yepyeni besteleri ve playlisti ile karşınızda olacak grubumuzu desteklemenizi bekliyor,Ankara ile başlayan konserler bütününde yaımızda olmanızı temenni ediyoruz...

Yer : Baraka Music Hall
Tarih : 19 Kasım 2006
Saat : --:--
Giriş : --
Yaş sınırı : --

* Konser hakkındaki detayları Angel Organizasyondan öğrenebilirsiniz...

emrahcım gonjam söölemese haberim olmııcaktı valla :roll: :cry: :x neese hayırlı uurlu olsun artık 19unda geliris dinlemeye grsrsss ..........amen................

19 Kasım Pazar günü grubumuz Kavel Rock Bar'da sahne alacaktır. Konser hakkındaki detayları çok yakında web sitemizden öğrenebilirsiniz...

ya arkadaşlar sizide bi izliyemedim umarım bu konserinize gelebilirim :) bi uzun saçlı gitaristiniz war ailecek kendisinin hastasıyız :) aldığım bi habere göre kavel konserinize ambulans gelicekmiş:) aslı astarı warmıdır:) bu konserinizde de bestelerinizi çalmayı düşünüyormusunuz efenim:) saygılarımı sunar başarılarınızın devamını dilemeyi kendime bir borç bilirim :)

sevgiler saygılar hörmetler
hayalin basmaya uğraşan gitarı

Blackcold demiş ki:
Konserler Başlıyor...

Yepyeni besteleri ve playlisti ile karşınızda olacak grubumuzu desteklemenizi bekliyor,Ankara ile başlayan konserler bütününde yanımızda olmanızı temenni ediyoruz...

Yer : Baraka Music Hall
Tarih : 19 Kasım 2006
Saat : --:--
Giriş : --
Yaş sınırı : --

* Konser hakkındaki detayları Angel Organizasyondan öğrenebilirsiniz...

Yer : Baraka Performance Hall
Tarih:21 Kasım 2006
Saat : 19:15
Giriş : 5 YTL + 1 Bira
Yaş Sınırı : + 18

Hayal Grubuyla Çıkacak Olan Gruplar : Drednat ve Mood Grupları Sahne Alacaktır...
Şimdiden Gelen Tüm Müzikseverlere İyi Eğlenceler...

başarılar arkadaşlar... Grup hayatımızda ilk kez bir konserin açılışını yapıyoruz bu da size kısmetmiş... Tekrar başarılar , kolay gelsin :)

Herşeyin bir ilki vardır değil mi? Hem önemli olan ilk çıkmak son çıkmak değil müziğini insanlara duyurmak. Size de başarılar, kolay gelsin.

Herkes senin takipçin tabi biz de burda ezik gitarist sevenimiz yok :( Gelin tabi emrah sizi bekliyor. Benim ne beklediğim ne bekleyenim var. (Fondan Acı günlerim girer. Ayak sesleri...)

Me_ThuS demiş ki:
...Fondan Acı günlerim girer. Ayak sesleri...

düliiiİİİiiiiiiii
düÜÜülliiiİİİİİİİİ
düliiİİİİİiiiiiiiii

Fondan iskoçyalılar girer, gayda sesleri :LOL:
Huhahaa..

NOT: yav bu aramızda olan bi muhabbetti, dayanamadm yazmak istedm.. görmezlikten gelebilirsiniz ;)

(bkz: birinin şarkısı)

:LOL::LOL::LOL: Her yerden birşeyler bulup çıkarıyorsun... İstiklal Caddesi'nin başında Tulum çalan adam içimizden biri mi acaba :?::?::?: NE SEYDA!!! 8O NAYIIIIIIR!! 8)

Geri