Laney Lionheart - L5t-112 Türkiye'de Nerede Bulabilirim?

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda duru_s90 tarafından 31 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama Cangöz Müzik'e bir sor istersen.

denizakkayaus06 bunu beğendi.
  2. Teşekkürler bir görüşeyim. İstanbul'a bir seyahat planlamam gerekecek sanırım.

3. teşekkür ederim bu 20 watt hocam zaten 17 kg olunca kafa olmasının bir avantajı kalmıyor zaten:D

bluesocaster bunu beğendi.
  4. Dediğim gibi yanlış hatırlıyor olabilirim. Ama bir kaç yıl önce Cangöz'de gördüm sanki. Tüneldeki mağazalara bir uğramak gerek. Önce telefonla bir sorun isterseniz.

5. Teşekkürler

6. Hala Cangözde bildiğim kadarıyla distrübitörlük. Mağazalarının önünde diziliydi Laneyler.

7. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

899
    1,298
    9,255
    Konuyla ilgisiz mesajları kaldırdım...

Sevgiler ve saygılar...

hackeiommi bunu beğendi.
  8. Bulabildin mi @duru_s90?? Bu aralar benim de laney planlarım var. Bir tane l20t vardı ama ilan uçmuş. L5t olmazsa 20w olana bakacağım

9. Valla Emre bulabilsem Laney alırdım ama cangöz getiririm dedi getirmedi, BJ aldım ben de.. Tabiki çok güzel bir amfi ama artık döviz yüzünden biraz da fazla pahalı. Bundan sonra lionheart tan daha iyi amfiler almak isterim BJ den lionheart'a geçmek cazip gelmiyor. Biraz daha koyup princetone deluxe reverb vs alınabilir bence. Gönlüm geçti anlayacağın.

10. Ankara'da isen şuna bir bak:

SATILIK Ankara - Laney Cub 12 R Lambalı Elektro Gitar Amfisi 1000TL

11. Ben İstanbul'dayım da cub12 ile lionheart ın alakası yok be abi...

12. Bu amfiyi denemişliğim var, çok kaliteli bir işçiliği olduğunu söyleyemem ama tonları fena değil.

13. KoNt87

KoNt87

866
    147
    705
    20w versiyonu thomann'da da bulunmuyor, denemek istediğim modellerden biri.

Nedir bu lionheart diyenler için;
    Tom quayle'ın şöyle bir videosu var, dual fusion'ın etkisini denemediğimden bilemiyorum.

Bu da Martin miller'ın videosu, ufak ama çok başarılı bence

14. gzf

gzf

77
    66
    206
    Bende 5 lik var. Preamp teki cin lambalarla dahi doyamazken bakalim yrni lambalarini bekliyorum. Bu amfi acikcasi beni bir kac senedir arayisszi bir hale getirdi. British bir amfinin tum gereksinimlerine sahip. 5 W olup, 12 inchlik hoparlor de cabasi

15. gzf

gzf

77
    66
    206
    Bu arada yukaridaki goruse katiliyorum. Bir sonraki adimda bana deluxe reverb, dr.z gibi aletlere surukleyebilir. BJ den pek lionheart cok siradisi bir ziplayis olmayabilir. Ek olarak cangoz bu seriyi sanirim prk tutmuyor. Ben de forum vasitasiyla almistim 3 4 yil once

16. Bir ara çok aradım bu amfiyi 2. elde yoktu :) Halada göremedim 2. elini.

17. Belki @gzf Deluxe e geçmeye karar verir de satar:)

Bu Sayfayı Paylaş