Laney Lionheart - L5t-112 Türkiye'de Nerede Bulabilirim?

Valla Emre bulabilsem Laney alırdım ama cangöz getiririm dedi getirmedi, BJ aldım ben de.. Tabiki çok güzel bir amfi ama artık döviz yüzünden biraz da fazla pahalı. Bundan sonra lionheart tan daha iyi amfiler almak isterim BJ den lionheart'a geçmek cazip gelmiyor. Biraz daha koyup princetone deluxe reverb vs alınabilir bence. Gönlüm geçti anlayacağın.

Valla Emre bulabilsem Laney alırdım ama cangöz getiririm dedi getirmedi, BJ aldım ben de.. Tabiki çok güzel bir amfi ama artık döviz yüzünden biraz da fazla pahalı. Bundan sonra lionheart tan daha iyi amfiler almak isterim BJ den lionheart'a geçmek cazip gelmiyor. Biraz daha koyup princetone deluxe reverb vs alınabilir bence. Gönlüm geçti anlayacağın.

Ankara'da isen şuna bir bak:

SATILIK Ankara - Laney Cub 12 R Lambalı Elektro Gitar Amfisi 1000TL

20w versiyonu thomann'da da bulunmuyor, denemek istediğim modellerden biri.

Nedir bu lionheart diyenler için;
Tom quayle'ın şöyle bir videosu var, dual fusion'ın etkisini denemediğimden bilemiyorum.

Bu da Martin miller'ın videosu, ufak ama çok başarılı bence

Bende 5 lik var. Preamp teki cin lambalarla dahi doyamazken bakalim yrni lambalarini bekliyorum. Bu amfi acikcasi beni bir kac senedir arayisszi bir hale getirdi. British bir amfinin tum gereksinimlerine sahip. 5 W olup, 12 inchlik hoparlor de cabasi

Bu arada yukaridaki goruse katiliyorum. Bir sonraki adimda bana deluxe reverb, dr.z gibi aletlere surukleyebilir. BJ den pek lionheart cok siradisi bir ziplayis olmayabilir. Ek olarak cangoz bu seriyi sanirim prk tutmuyor. Ben de forum vasitasiyla almistim 3 4 yil once

Geri